Güncel

Turkcell’in “İşteKazan”dıran indirimleri yenilendi!

Turkcell İşteKazan ile 26 markada indirim oldu.


Turkcell’in, marka iş birlikleri sayesinde işletmelere ve çalışanlarına indirimler sağlayan İşteKazan programı yenilendi. Sektörün iş dünyasına en çok kazandıran programı ünvanını elinde tutan İşteKazan, 26 markada %50’ye varan indirimler ve avantajlı fırsatlar sunuyor.

Turkcell’in İşteKazan programını oluşturduğu 2010 yılı Nisan ayından bu yana 40 bine yakın işletme programdan yararlandı. Turkcell’li işletmeler, İşteKazan sayesinde 20 milyon TL’ye yakın indirim kazandılar.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in, kurumsal hat sahibi müşterilerine indirim ve avantajlar sağlayan İşteKazan programı yenilendi. İşteKazan programı, Turkcell’in 26 marka ile yaptığı iş birlikleri sayesinde işletmelere yüzde 50’ye varan indirimler ve ortalama yüzde 15 tasarruf olanağı sunuyor.

Turkcell’li işletmeler ve şirket hattı kullanan çalışanları, İşteKazan programı sayesinde teknolojiden eğitime, akaryakıttan kargoya, seyahatten tercümeye ve depolamaya kadar pek çok ihtiyaçlarını en ekonomik koşullarda, benzersiz ayrıcalıklarla karşılayabiliyor.

1343640677_img6344.jpg

Selen Kocabaş: “Şirketlerin büyümesine destek vererek, müşteri memnuniyetine hizmet ediyoruz.”

Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, İşteKazan programına ilişkin şunları kaydetti:

“Kurumsal müşterilerimize Turkcell farkını yaşatmak için, çalışmalarımızda daima onların ihtiyaç, talep ve beklentileri üzerine odaklanıyoruz. Turkcell’in gerçekleştirdiği marka iş birlikleri, Turkcell’li işletmelere yüzde 50’ye varan indirimler ve fırsatlar sağlıyor. İki yılda kurumsal müşterilerimize bu sayede 20 milyon TL kazandırdık. Hem bu kapsamdaki firmalar, hem faydalananlar, hem de Turkcell için bu işbirliği kazan-kazan uygulamasına çok güzel bir örnek. Şirketlerin büyümesine destek vererek, müşteri memnuniyetine hizmet ediyoruz. Şimdi İşte Kazan’ı daha çok markada daha fazla fırsatla yeniledik.”

İşteKazan 2 yılda 20 milyon kazandırdı

Turkcell’in Nisan 2010’dan bu yana onlarca markada indirim ve fırsatlar sağlayan İşteKazan programından bugüne dek 37 bin firma yararlandı. Turkcell’li işletmeler, İşteKazan Programı sayesinde 20 milyon TL’ye yakın indirim kazandılar. Bugüne dek İşteKazan avantajlarıyla 55

bine yakın alışveriş işlemi gerçekleştirildi. Turkcell’in iş birliği yaptığı markalar ise, yapılan işlemlerden 250 milyon TL’nin üzerinde ciro elde etti.

İşteKazan’mayı sevenlere…

Şirket hattı olan tüm Turkcell’lilerin ücretsiz yararlanabildiği İşteKazan programı, işletmelerin öncelikli ihtiyaç kalemlerine yayılan 26 markada yüzde 50’lere varan indirim imkânı sunuyor. Yenilenen İşteKazan programında yer alan ve Turkcell’li işletmelere fırsatlar sunan markalar şunlar: Artı & Artı Teknoloji Hizmetleri, Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi, Booking.com, Bizim Toptan Satış Mağazaları, Bavul.com, Destek Patent, Dry Center Kuru Temizleme, Darty, EuropCar, Ekinox, Kutup Yıldızı Reklam, Mikro, Okyanus, Öztiryakiler, Office 1 Superstore, Petrol Ofisi, Pratik Depo, Secure Drive, Saka Su, Turkcellsuperbulut.com, TAV Havalimanları, Turk Barter, Ticket Restaurant, UPS Kargo, Yellow Medya, 2M Tercüme.

İşteKazan fırsatlarından yararlanmak isteyen Turkcell kurumsal hat sahiplerinin tek yapması gereken, İSTEKAZAN yazıp 2222’ye göndermek ve ceplerine gelen şifreyi yararlanacakları markaya göre satın alım anında kasada veya internetten alışverişte kullanmak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.