Güncel

Turkcell’liler yaşadı! Kampanya gibi kampanya!

Turkcell, Ramazan Ayı için yeni kampanyasını duyurdu. Turkcell Salla Kazan, Ramazan Ayı boyunca müşterilerin yüzünü güldürecek.

Turkcell’liler yaşadı! Kampanya gibi kampanya!

Turkcell’in müşterilerine teşekkür amacıyla hazırladığı, cep telefonlarını ve tabletlerini salladıkça ödüller kazandıran ‘Salla Kazan’, Ramazan ayında da kazandıracak.

Mesafelerin zorunluluklarla artmasıyla mobil iletişime duyulan ihtiyacın arttığı günlerde iletişime bolluk ve bereket getiren kampanya kapsamında Turkcell kullanıcıları, 13 Mayıs tarihine kadar Dijital Operatör uygulamasına girerek, Salla Kazan’dan kazandıkları hediyeleri ister kendileri kullanabilecek ya da bir yakınlarıyla ikiye katlayarak paylaşma imkanına sahip olacak.

Bu sene ilk defa Ramazan ayı boyunca hediyesini paylaşan müşterilere ek sallama hakkı hediye edilecek. Ayrıca kampanyada Ramazan’a özel İftar ve Sahur paketleri de yer alacak.

Turkcell’liler yaşadı! Kampanya gibi kampanya! - Resim : 1

4,5 yılda 2,3 milyar hediye

Turkcell kullanıcılarından büyük ilgi gören ‘Salla Kazan’la bugüne kadar 34.4 milyon Turkcell’liye 2,3 milyar adet hediye verildi. Şimdiye kadar kazanılan hediyelerin toplamı 1,6 milyar GB ve 67 milyar dakikaya ulaştı.

İnternet ve dakikaya ek olarak Turkcell uygulamalarına özel hediyeleri de kapsayan Salla Kazan; fizy, lifebox, Dergilik, BiP, GollerCepte ve TV+ üyelik paketleri de kazandırıyor. Şimdiye kadar 638 milyon dijital servis ve 511 milyon BiP hediyesi dağıtıldı.

Turkcell'in iOS ve Android'deki Dijital Operatör isimli uygulamasını indirerek Salla Kazan kampanyasına katılabileceğinizi belirtelim.

Yorumlar
Onur uzunarslan
Öncelikle iyi akşamlar. Ben cuma günü salla kazan yaptım. Gelen kendin kullanmak istiyorum. Günlük 1gb internet ikinci ise X2 başkasına hediye diyor . Merak ediyorum bu internetle salgın var diye kendini gizledi de bizmi görmedik. İnternet hediyeniz güzelde haftalık 7 gb Yada 10 GB olsa da her kes rahatça internete girse internette seyyah olsak. Bu arada Esenyurt da cep telefonları çok kötü çekiyor bir çubuğa iniyor hatta hiç şebekenin olmadığı ni gördüğümüz noktalar var Turkcell den ricamız ışık hızında ses kalitesi nasılmış. İnternet nasılmış henüz göremedik. Turkcell in Esenyurt'ta bir şeyler yapmasıni beklemekteyiz şu durumda diğer operatörlere geçişler hız kazandı. Bizlerde artık diğer operatörlere yonelmenin zamanı geldi
Cevapla
Bir dost
İlk hafta salla kazan yaptım ve iftardan sahura 1 GB verdi yani bir gün ikinci hafta ise tekrar girdiğimde bana YouTube vermişti 1 GB günlük YouTube bana ne YouTube'dan sen bana internet ver zaten YouTube'a girer ben de çok büyük bir hata hep internet vermesi lazım ben hep internet bekliyorum benim zaten sms var sonra konuşmam var her şeyim var sen bana internet ver yeter ne olur türkceel ne olur hep bana internet var
Cevapla
Medeni oruc
Kim dimiş Turkcell ler yaşandı yalan sala kazan ramazan da ne veryor heç bişey 6 sakatlık yutbe 1 GB veriyor bunu iki katı hefiye yapsam nefayda yalan reklam birden ben bu sene yeni hat faturalı hat aldım beni bin pişman eti demi yorumları okudum bir arkadaş yazmişti Turkcell hırhız dinini aynen katılıyorum Turkcell tam hırhız dolandırıcı sakın kanmayın
Cevapla
Soyguncu
Soyguncu Turkcell 1GB 29.90 olur mu ya
Cevapla
Bir dost
Bence soyguncel olmalı adı
Oguz
Turkcelmi sakin bulasmayin ,soyguncu ,hirsiz bir firma müsteriyi soymak icin kurulmus Tum duzenleri
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.