Güncel

Türkiye için POCO F3 modellerine MIUI 13 çıktı!

POCO F3 modelleri için sonunda kararlı MIUI 13 güncellemesi yayınlandı. Güncellemenin detaylarına bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye için POCO F3 modellerine MIUI 13 çıktı!

POCO F3 kullanıcıları uzun süredir MIUI 13 güncellemesinin çıkmasını bekliyordu, bugün itibariyle Türkiye için POCO F3 MIUI 13 güncellemesi yayınlandı. Ayrıca, EEA (Avrupa) için de yeni bir POCO F3 MIUI 13 güncellemesi yayınlandı. EEA için yayınlanan yeni POCO F3 MIUI 13 güncellemesi, Şubat güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor.

Snapdragon 870 yonga seti, üçlü arka kamerası ve diğer özellikleri ile POCO F3 en çok satan modellerden biri. Türkiye için en çok satan bu model adına MIUI 13 güncellemesi yayınlandı. Avrupa adına da MIUI 13 güncellemesi yayınlanmış oluyor.

MIUI 13 Güncellemesi Türkiye'de

Yayımlanan bu güncellemeler sistem kararlılığını iyileştirirken, size birçok özelliği de sunuyor. Türkiye için yayınlanan POCO F3 MIUI 13 güncellemesinin yapı numarası V13.0.1.0 SKHTRXM, EEA için yayınlanan yeni POCO F3 MIUI 13 güncellemesinin yapı numarası V13.0.4.0 SKHEUXM'dir . Dilerseniz güncellemelerin değişiklik günlüğünü detaylı olarak inceleyelim.

POCO F3 MIUI 13 güncellemesi alıyor

POCO F3 MIUI 13 Türkiye Güncelleme Değişiklik Günlüğü

Türkiye için yayınlanan POCO F3 MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğü Xiaomi tarafından şöyle;

Sistem

 
  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI 13
  • Android Güvenlik Yaması Şubat 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Daha fazla özellik ve iyileştirme

  • Yeni: Uygulamalar, doğrudan kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilir
  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel

POCO F3 MIUI 13 EEA Güncelleme Değişiklik Günlüğü

EEA için yayınlanan POCO F3 MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğü aşağıdaki gibidir.

Sistem

 
  • Android Güvenlik Yaması Şubat 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

POCO F3 için MIUI 13 güncellemeleri, sistem kararlılığını iyileştirir ve size birçok özellik sunar. POCO F3 MIUI 13 güncellemesi ile yeni kenar çubuğu, duvar kağıtları ve birçok özellik sizleri bekliyor olacak. Türkiye ve Avrupa için yayınlanan POCO F3 MIUI 13 güncellemelerine sadece Mi Pilotlar erişebilir. Güncellemede herhangi bir hata bulunmazsa, tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir olacaktır.

Yorumlar
Nuri
Hem güncelleme çok geç geldi. Hem de gelen güncelleme de hiçbirşey yok. Xiaomi resmen türk piyasasıyla dalga geçiyor. Bir daha asla xiaomi telefon almayacağım.
Cevapla
Crnk
Ne değişti.. Hiç 🤬 duvar kağıdı.. Yazı fontu.. Ne bir widget, ne başka bişey.. Vaat ettiği hiç bir yeniliği vermemiş bir ÇİNLİ En azından o "kontrol merkezi" ni görseydik.. O da yok. "Apk ile halledin" gibi bir çözüm sunuyor.. Neden her bölgeye ayrı rom çıkarırsın? Global ve TR romlarda bi halt yok
Cevapla
Ercan
reedmi not10s ne zaman gelicek MIUI 13
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.