Güncel

Türkiye’nin 40 ulusal şampiyonundan biri o oldu!

Avrupa İş Ödülleri'nde bu yıl!

Türkiye’nin 40 ulusal şampiyonundan biri o oldu!

Genişbant internet ve sabit telefon alanlarında sunduğu yenilikçi hizmetleriyle Türkiye’nin önde gelen yeni nesil telekom operatörlerinden olan TurkNet, Avrupa İş Ödülleri’nde (www.businessawardseurope.com) Türkiye’yi temsil etmek üzere 2013-14 ödül programının ulusal şampiyonlardan biri olarak seçildi. TurkNet yarışmanın bir sonraki aşamasında Ruban d’Honneur statüsü için yarışacak. Final kategorisinde ödül kazananlar Nisan 2014’te açıklanacak. 

1376467510_turknetlogo.jpg

Avrupa İş Ödülleri, ödül programının temelini oluşturan üç ana ilkeyi yerine getirebilen, Avrupa’nın en parlak şirketlerine veriliyor. Seçkin jüri heyeti, en yüksek seviyede yenilik, iş mükemmelliği ve sürdürülebilirlik sergileyen şirketi kendi ülkesini temsil etmek üzere seçiyor.

TurkNet Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelebiler,konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “2013-14 Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye’yi temsil edecek olmaktan son derece mutlu ve gururluyuz. Telekom sektöründe 17 yıldır faaliyet gösteriyoruz ve hem ülkemizde hem de alanımızda önde gelen kurumlardan biri olarak görülmek büyük bir onur. Avrupa İş Ödülleri, Avrupa’nın en dinamik şirketlerinin yer aldığı bir vitrin olarak görülüyor. Yarışmanın bir sonraki aşamasını sabırsızlıkla bekliyoruz.” 

1376476591_turknet-yonetim-kurulu-baskani-mehmet-celebiler-turkiyenin-kopru-konumunu-degerlendirip-komsu-ulkelere-acilacagiz-1-kopya.jpg

Avrupa İş Ödülleri, başarılı ticari sonuçlarla yeniliği bir araya getiren, bunu yaparken sorumlu davranan ve bulundukları sosyal çevreyi olumlu etkileyen şirketlerin görünürlüğüne ve gelişimine katkıda bulunuyor. Geçen yılki yarışmaya 35 AB üyesi ülkenin ve gelişmekte olan ülkelerin katılmasıyla 1 trilyon Euro’dan fazla ciroya ulaşıldı (Türkiye, Ermenistan, Gürcistan ve Kazakistan da dahil olmak üzere AB GSMH’nin yüzde 8,23’u). Katılan şirketlerin istihdam miktarı, tüm kıta çapında 2,7 milyondan fazlaydı. 

Avrupa İş Ödülleri CEO’su Adrian Tripp şunları söyledi: “Geçtiğimiz yedi yıl boyunca, yaptıkları işe tutkuyla bağlı kurumlardan çok yüksek standartlarda girdiler aldık. Bununla birlikte pek azı ülkelerinin bayraklarını dalgalandırabildi ve Avrupa’nın en iyilerinden biri olarak Avrupa çapında yarışabildi. Ulusal Şampiyon seçilmek gerçekten olağanüstü bir onur ve hem sponsorlarımız hem de bizler yarışmanın bir sonraki aşamasında TurkNet’i aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Bu yıl yarışmanın bir sonraki aşamasında Ulusal Şampiyonların bir videoyu jüri komitesinin izleyip değerlendirmesine sunması gerekiyor. Ayrıca halk da her ülkeden kendi favori Ulusal Şampiyonlarına online olarak oy verebilecek. Bu kurumlar “Ulusal Halk Şampiyonları” seçilecek ve bir kurum “Avrupa Halk Birincisi” olacak. Oylama Kasım 2013’te başlayacak. 

Yorumlar
o dayı nedir ya
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.