Güncel

Türkiye'nin otomobilinden yeni fotoğraf geldi

Türkiye'nin yerli otomobilinden yeni bir fotoğraf paylaşıldı. Paylaşımda aracın ön farları görülüyor.

Türkiye'nin otomobilinden yeni fotoğraf geldi

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre 27 Aralık 2019 tarihinde resmi olarak tanıtılacak ve Türkiye'nin Yerli Otomobili Girişimi tarafından geliştirilen yerli otomobille ilgili detaylar belli olmaya başladı.

Türkiye'nin otomobilinden ilk fotoğraf geldi

Fotoğraf paylaşımı Türkiye'nin Otomobili Girişimi TOGG resmi Twitter hesabından yapıldı. Paylaşımda aracın sadece farları görünüyor. İtalyan tasarım firması Pininfarina tarafından tasarlanan aracın ön farları daha önce şirketin tasarladığı araçlara fazlasıyla benziyor.

İşte TOGG resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım:


Bu arada TOGG'un resmi Twitter hesabında 27 Aralık'a kadar her gün bir fotoğraf paylaşılacağı da açıklandı. Yani yeni fotoğraflar da geliyor.

Yorumlar
KURUKELLE27
YERLİ OTOMOBİL Mİ , ONCA MEŞHUR DÜNYAYA BEDEL OLMUŞ TÜRK TASARIMCI VARKEN ÇİZİMLERİNİ İTALYANA YAPTIRILIP İTALYADAN GELEN YERLİ ARABAMI. İYİ HAYIRLI OLSUN NE DİYELİM :)))
Cevapla
TipiTip
İlk yerli otomobilimiz Turkiye'ye bağlı İtalyan şehrinde ! üretilerek gemi ile büyük gizlilik içinde Çesme limanına getirilerek buradan yine Milli ve yerli Kargo ! firmamız sayesinde Gebzeye ulaşmıştır! Hamdolsun...
Cevapla
💠 GakkoCan 💠
Yerli otomobil gelirse Allah'ın izni ile ikinci el piyasasını yukseltenleri görecem Allah devlete zeval vermeye inşallah.. Keşke Adıda Balakgazi ola yada Harput
Cevapla
TipiTip
Siz birazcık Ekonomi ve POLITIKA SIYASET biliyor musunuz! Özellikle ülkemizde yapılan dan bahsediyorum...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.