Güncel

Tweet'leriniz Galata Kulesi'nde yayınlanacak!

Bir etkinlikte nükleer santraller hakkında gelen mesajlar Galata Kulesi'ne yansıtılacak.


Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar internet kullanıcıların olmazsa olmazlarından. Artık bu tür ağlar internetle sınırlı kalmıyor ve sokaklara taşıyor. Deneysel çalışmalar yapan grup bu kez de Twitter'ı Galata Kulesi'ne yansıtıyor. 'Sosyal medya sokağa taşıyor, Galata Kulesi Twitter'a dönüşüyor." gibi sloganlar ile Yaratıcı Fikirler Enstitüsü grubu karşımıza çıkıyor.

Bu etkinlikte nükleer santraller hakkında gelen mesajlar Galata Kulesi'ne yansıtılacak. 2010 yılından bu yana faaliyet gösteren Yaratıcı Fikirler Enstitüsü grubu sıradan etkinlikleri sıra dışı boyuta taşımasıyla biliniyorlar.

1341068181_mtmxnze0ot-galata-kulesi-twittera-donusuyor.jpg

Galata Kulesi'ne Twitter'ı yansıtma işleminin ise Sosyal Medya Günü'nde gerçekleştirilmesi bekleniyor. Yaratıcı Fikirler Enstitüsü grubu bu etkinliği bir nevi "açık hava forumu" olarak nitelendiriyor.

Nükleer santraller konusunda toplumun bilinçlenmesi hedeflenen bu etkinlik, 30 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.