Güncel

Uber sürücüsüne ve yolcularına taksici saldırısı!

İstanbul'da bir grup taksici, Uber aracının önünü keserek yolculara ve şoföre saldırdı.

Uber sürücüsüne ve yolcularına taksici saldırısı!

Bildiğiniz gibi Uber ile taksiciler arasındaki gerginlik farklı bir boyuta taşınmış, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri ile de Uber'in önü geçtiğimiz aylarda kesilmişti. Ancak anlaşılan Cumhurbaşkanının vermiş olduğu uyarılarda pek taksicileri dindirmişe benzemiyor.

İstanbul'da bir grup taksici, Uber aracının önünü keserek yolculara ve şoföre saldırdı. Yolcuları araçtan indirerek olay yerinden uzaklaştıran taksiciler, şoförü de tartaklayarak rencide etti sokakta.

Aylardır süren ticaret kavgası bir türlü bitmek bilmiyor. İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bir grup taksici, Uber olduğunu düşündükleri bir aracın önünü kestiler. Yolcuları araçtan indirerek olay yerinden uzaklaştıran taksiciler, inmeyi reddeden Uber şoförünü ise tartakladılar.

Uber sürücüsüne ve yolcularına taksici saldırı!

Olaya şahit olan bir vatandaş tarafından çekilen video, taksicilerin Uber şoförüne karşı uyguladıkları şiddeti açık bir şekilde bizlere gösteriyor. Valizleri indiren taksiciler ardından da yolcuları olay yerinden kovdu. 

Uber müşterilerinin valizleri ile birlikte olay yerinden uzaklaşmasının ardından taksiciler de olay yerini terk etti. Anlaşılan bu tarz saldırıların sonu gelmeyecek gibi. Haklarını aramak isteyen taksi şoförlerinin bu tarz yaklaşımları sonucunda taksici sektörüne zarar verebileceklerini düşünenlerdeniz. 

Yorumlar
Twd
Gidişat iyi görünmüyor bu magandalık ceza ile sonuclanmali yoksa sonu feci biter kimin gucu kime yeterse. Polis duruma hakim olamayimca sert karsilk verir Allah muhafaza kan dokukebilr erken onlem alınmalı
Cevapla
Aslan Aktaş
Bu taksiciler eşkıya mı?Hangi hakla o aracı durdurup bağırıyorlar.İşlerini hakkıyla yapsınlar.
Cevapla
semih
Eşkiya tabi. Malesef 3- 5 oy uğruna bu çakallara prim veriliyor. Hepsini kapatacaksın komple ubere geçeceksin. Adamlar hiç değilse vergi ödüyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.