Güncel

Ukrayna Türkiye'den alınan Bayraktar TB2 için şarkı yaptı!

Ukrayna Savunma Bakanlığı, Türkiye'den alınan Bayraktar TB2 Silahlı İnsansız Hava Araçları (SİHA) ile Rus hava savunma sistemlerinin imha ediyor.

Ukrayna Türkiye'den alınan Bayraktar TB2 için şarkı yaptı!

Rusya’nın Ukrayna'yı istilası günlerdir sürüyor. İki taraf da müzakere masasına otursa da ne yazık ki beklenen olumlu karar ortaya çıkmadı. Tekrar müzakere masasına oturacak olan liderler görüşmelere devam ederken direniş sürüyor.

Ukrayna, Rusya karşısında takındığı dik duruşuyla tüm dünyada takdir topladı. Ukrayna Savunma Bakanlığı tarafından sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada, Türkiye’den alınan Bayraktar TB2 Silahlı İnsansız Hava Araçları (SİHA) ile Rusya’ya ait önemli silahların ve hava savunma sistemlerinin imha edildiği ifade edildi.

Ukrayna Türkiye'den alınan Bayraktar TB2 için şarkı yaptı!

Bakanlık, Kiev’e bağlı İvankiv kırsalında konuşlanan Rusya’ya ait Buk Hava Savunma Sistemleri’nin Bayraktar TB2 ile imha edilme anlarına ait görüntüleri yayınlamıştı. Ancak şimdi durum bununla da kalmadı ve Ukrayna Bayraktar TB2  için şarkı bile yaptı. Görüntüler hızla sosyal medyada ilgi toplamaya başladı.

Rusya'nın Ukrayna saldırısı sürerken Ukrayna bugün "Yanımızda olduğunuzu bize kanıtlayın" çağrısı yaptı. Avrupa Birliği'ne katılmak için imza atan Ukrayna Başkanı herkesten yardım talebi bekliyor. Bir çok şirket Rusya'ya olan tepkisini ortaya koymuş durumda. Ukrayna en son kripto para borsalarından da Rusya'ya yönelik yaptırım talebinde bulundu ancak bu talebi olumlu karşılanmadı.

Yorumlar
Mk-ultra
Rusya atom bombası kullanabilir. Ancak başka bir yerde. Burnun dibinde ki diğer ülkelerde. Polonya da mesela. böylece NATO yu test edebilir. Rusyanın Ukrayna ya saldırmasına neden olan ülke ABD dir.
Cevapla
Zafer
İki yüzlü Avrupa.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.