Güncel

Uluslararası SEO konferansı geliyor

SEOZEO Summit ilk senesinde dünyanın dört bir yanından gelecek SEO sektöründen öncü isimlerini ağırlıyor!

Uluslararası SEO konferansı geliyor

Ana Sponsorluğu’nu, ileri teknoloji ve yazılım geliştirme alanında çalışan şirketlere ev sahipliği yapan Bilkent Cyberpark'ın; uluslararası sponsorluklarını ise MajesticSEO ve AKM3’ün yaptığı SEOZONE – First International SEOZEO Summit ilk senesinde dünyanın dört bir yanından gelecek SEO sektöründen öncü isimlerini ağırlıyor!

Türkiye’de SEO alanında AR-GE yapan tek şirket olan SEOZEO,  Türkiye’deki tüm SEO takipçileriyle 21 Eylül 2013’de İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda buluşmayı bekliyor. Yaklaşık olarak 200 kişinin katılacağı etkinlikte alanında ilk akla gelen isimler, katılımcılarla SEO sektöründeki son gelişmeleri ve deneyimlerini paylaşacaklardır.

Türkiye’nin ilk uluslararası SEO etkinliği olacak bu etkinliğin birbirinden değerli konuşmacılarının listesi ve etkinlikte bahsedecekleri konular şu şekilde:

Dixon Jones (MajesticSEO, Pazarlama Direktörü): Sıradışı Link İnşaası Teknikleri

Maik Metzen (AKM3, Genel Müdür): Uluslararası SEO stratejileri

Stephanie Chang (Distilled, SEO Danışmanı): İçerik ve Link İnşaası Stratejileri Yönünden E-ticaret Siteleri İçin SEO

Yiğit Konur (SEOZEO, Kurucu & Genel Müdür): Co-citation & Co-occurance ile Link Değerlendirme Metodları

Michael King (iAcquire, Inbound Pazarlama Direktörü): İleri Seviye SEO Teknikleri

Kaspar Szymanski (Google Eski  Çalışanı): Google Cezalarına Eski Bir Google Mühendisi Gözüyle Bakış ve Disavow Links Aracı

Bastian Grimm (State of Search, Yazar): Schema ile ileri seviye site-içi SEO teknikleri

Matt Michalik (AKM3, Operasyon Yöneticisi): Uluslararası SEO Teknikleri

Ülkemizde ilk defa konuk edeceğimiz bu önemli isimleri dinlemek için etkinliğin biletleri, “TEKNOLOJIOKU65” kodu ile 187 euro üzerinden 67 euroluk bir indirim ile teknolojioku.com okuyucularını bekliyor. 


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.