Güncel

Star Wars oyuncusu yapılan eleştirilere karşı isyan etti!

Star Wars'un The Last Jedi filminden tanıdığımız Kelly Marie Tran, eleştirilere dayanamayıp Instagram hesabını sildi.


Eminim herkes The Last Jedi filmi sayesinde kariyerinde sıçrama yapan Kelly Marie Tran'u biliyordur. En azından adını bilmesenizde, Rose Tico karakteri olarak kendisini hatırlayanlarınız çıkacaktır.

Kelly Marie Tran ablamız, kendisi hakkında yapılan kötü yorumlara dayanamayıp  Instagram hesabını silme kararı aldı. Evet, bazen insanoğlu acımasız olabiliyor maalesef. 

Daha öncesindeyse Tran'in Star Wars ile ilgili Wikipedia sayfasını değiştiren Star Wars hayranları, Kelly Marie Tran'ın adını ırkçı bir tabirle Ching Chong Wing Tong yazmışlardı.

Twitter'da ise Rose Tico karakterinin seriye getirilmiş en gereksiz karakter olduğunu düşünen hayranlar, bu karakterin seriden çıkarılması ve adının bile anılmaması gerektiğini düşünmekte. Bizim anlamadığımız şey ise: tüm bu yaygaranın sebebi neydi ki?

Aslına bakarsanız Rose ve Finn ikilisinin gerçekten de The Last Jedi filminde herhangi etkin bir rolü yoktu. Senaryo gereği hikaye gidişatına herhangi bir katkıları olmayan bu ikili, en azından hoş bir hava katmayı başarıyorlardı. Gerekli miydi gereksiz miydi orasını bilemeyiz ancak Kelly Marie Tran'ın üzerine gereksiz bir şekilde gidildiğini düşünüyorum.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.