Güncel

Ünlü TikToker'dan Mehmet Ali Erbil'e taciz suçlaması!

Ece Ronay, taciz iddiası ile Mehmet Ali Erbil hakkında suç duyurusunda bulundu! İşte detaylar!

Ünlü TikToker'dan Mehmet Ali Erbil'e taciz suçlaması!

Şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları ifşa etti. Sonrasında ise kendisine hakaret içeren tag açıldı. Bunun üzerine Ronay ''Hiçbirinizden korkmuyorum,saldırabildiginiz kadar saldırın. Ama ben Türkiye’de hala yandaş medyanın köpeği olmayan isimler olduğuna inanıyorum. Eninde sonunda pislik yüzünüz ortaya çıkacak ben utanılacak hiçbir şey yapmadım'' ifadelerini içeren bir tweet attı.

Ünlü TikToker'dan Mehmet Ali Erbil'e taciz suçlaması!

Klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil'in kendisini taciz ettiği iddiasında bulunan ve cep telefonundaki mesaj kayıtlarının görüntülerini yayınlayan fenomen ve şarkıcı Ece Ronay, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Ronay, gazetecilerin "Para teklifi geldi mi?" sorusuna ise, "Nişanlıma telefon üzerinden beyefendinin asistanı gizli numaradan arayarak ve 50 bin lira para teklifinde bulundu" cevabını verdi. Mesajlaşmanın içeriğini aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz.

Bu ifşanın ardından kendisi hakkında hakaret içerikli tag açıldığını gören Ronay, Twitter üzerinden ''Parayla Kaşar Ece Ronay tagı açmışsınız ve gündeme sokmuşsunuz ama bir tane kötü tweet yok. Benim haklı olduğumu kanıtlamama bile gerek bırakmadınız,helal olsun. Bu kadar gerizekalı olduğunuz sürece sırtım yere gelmez'' ifadelerini paylaştı.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
kenan
adam haklı kime yazılacak camiden çıkan kadına mı memelerini açan kıçını sallayan hayatın her alanına cinselik sokan sizlere asılacak sosyal yaşamım porno kafasıyla dışarı çıktığınız için soyunma içgüdüsü oluşuyor buda sosyal sapıklık adam ne yapsın
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.