VDSL/ADSL Modem Router kazanma fırsatı!

Artık geleneksel hale gelen hediyeli yarışmalarımızda bu hafta bir Teknolojioku takipçisine TP-Link AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router hediye ediyoruz.

VDSL/ADSL Modem Router kazanma fırsatı!

Geleneksel hale gelen yarışmalarımız devam ediyor. Bu haftanın şanslı Teknolojioku takipçisi TP-Link Archer VR400 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router kazanacak. Gleam.io adresinde yapacağımız çekiliş ile bir adet Modem Router hediye ediyoruz. Bildiğiniz gibi daha önce okuyucularımıza Sades oyuncu kulaklığı, Ferrari logolu tişört, TP-Link Router, Mi Sport Bluetooth, Casper Excalibur oyuncu faresi hediye etmiştik.

Bu hafta ise TP-Link Archer VR400 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router  ile karşınızdayız. 1 - 5 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek yarışmada yapmanız gerekenler ise oldukça basit:

1 - Facebook sayfamızı beğenin
2- Twitter hesabımızı takip edin
3 - YouTube kanalımıza abone olun

Yarışma ile ilgili detaylar aşağıda yer alıyor: Yarışmaya katılmak için gerekli olan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

VDSL/ADSL Modem Router kazanma fırsatı

Çekiliş kuralları;

  • Hediye çekilişimiz 1 - 5 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır.
  • Çekilişimiz Gleam.io aracılığıyla gerçekleştiriliyor.
  • Her katılımcı sadece 1 kere çekilişe katılabilir. Çekilişe katılmak için açılan sahte hesaplar çekilişe dahil edilmeyecek ve durum anlaşıldığında bu kişi çekilişe katılma hakkını kaybedecektir.
  • Hediyeyi kazanan şanslı takipçimizi 5 Ekim günü sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız ve iletişime geçeceğiz. 3 gün içerisinde bize iletişim bilgilerini göndermesini isteyeceğiz. Eğer bu süre zarfında bize bilgileri göndermezse, hakkı yedek talihliye geçecektir.
  • Hediyenin kargo ücreti bize ait olacaktır.
  • Çekilişte 1, 2 ve 3 numaraları yapılması gerekenlerin her biri için ayrı bir katılım hakkı verilmektedir. Sadece birini yaparak da çekilişe katılabilirsiniz. Ancak hepsini yaptığınızda şansınız artacaktır.

Şimdiden herkese bol şanslar! Gelecek hafta yeni bir çekilişte görüşmek üzere.