VDSL/ADSL Modem Router sahibini buldu!

Artık geleneksel hale gelen hediyeli yarışmamızın bu haftaki kazanını da belli oldu. Bu hafta bir Teknolojioku takipçisine TP-Link AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router hediye ettik.

VDSL/ADSL Modem Router sahibini buldu!

Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz günlerde başlatmıştık. 1 - 5 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir adet TP-Link AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router veriyorduk. Yarışmamız sona erdi ve ödül sahibini buldu!

VDSL/ADSL Modem Router sahibini buldu!

Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden TP-Link AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router kazandı. Gleam.io platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi. Sistem tarafından katılımcılar arasından seçilen isim ise Emre Ütülü oldu. Kendisini tebrik ediyor ve adres bilgisi için iletişime geçeceğimizi belirtiyoruz.

Yarışmalarımız devam edecek!

Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin müjdesini verelim. Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın!