Güncel

Vivo yeni kulaklığı ile Xiaomi'ye meydan okuyor! Aynı tasarım düşük fiyat

Vivo şirket tarihindeki ilk gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklıklarını tanıtmaya hazırlanıyor. Bu kulaklıklar ile Xiaomi'ye rakip olması bekleniyor.

Vivo yeni kulaklığı ile Xiaomi'ye meydan okuyor! Aynı tasarım düşük fiyat

Vivo, 20 Mayıs'ta şirket tarihindeki ilk gürültü engelleme özelliğine sahip TWS kulaklığını tanıtacağını açıkladı. Vivo isimli firmanın paylaştığı videoda, kulaklıkların tasarımları ve çıkış tarihi hakkında bilgi veriliyor.

                                        

Vivo TWS 2, Apple AirPods Pro'ya oldukça benzeyen ancak daha kısa gövdeli kulak içi bir tasarıma sahip olacak. Ayrıca aktif gürültü engelleme özelliğini açmak için özel bir düğme olacak. Kasa ise daha uzun genel pil ömrü sunan bir önceki modelden biraz daha büyük görünüyor. Vivo'nun bu kulaklık ile Xiaomi'ye rakip olması bekleniyor.  

Kısaca Xiaomi Airdots Pro'nun özelliklerini hatırlayalım

Xiaomi de Airpods Pro'dan benzer tasarım özellikleri taşıyor. İçerisinde bluetooth 4.2 bulunan kulaklığın bağlantı mesafesi ise 10m. USB-C üzerinden 1 saatte sarj olan kulaklıkların yaklaşık 10 saate kadar pil ömrü bulunuyor. Kutunun içerisinden, bir adet sarj kutusu, iki adet kulaklık, üç çift farklı boyutlarda kulak içi plastikleri, 1 adet USB-C kablo ve kullanmak kılavuzu çıkıyor. Ürünün USB-C kullanması büyük bir artı. Umarız Vivo TWS 2'de de USB-C olur. Xiaomi Airdots Pro'da da aktif gürültü engeleme vardı, ancak başarılı çalıştığını söylemek pek mümkün değildi. Umarız Vivo'nun ilk gürültü engelleme özelliğine sahip TWS kulaklığı olan Vivo TWS 2'de de aynı sorunla karşılaşmayız.

Vivo markasının ilk gürültü engelleme özelliğine sahip TWS kulaklığı olan Vivo TWS 2, daha önce de belirttiğimiz gibi 20 Mayıs'ta tanıtılacak. Ancak satışlar 1 Haziran tarihinde başlayacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.