Güncel

Vodafone tepe yönetiminde sürpriz değişiklik!

Vodafone Türkiye CEO'su değişti ve bir süredir şirkette yer alan bir isim bu görevi devraldı.

Vodafone tepe yönetiminde sürpriz değişiklik!

Vodafone Türkiye CEO'su olarak Engin Aksoy atandı. Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamaya göre Alex Froment Curtil Vodafone Grubu Ticari Operasyonlar ve Stratejiden sorumlu İcra Kurulu üyesi görevine getirildi. Engin Aksoy görevi Alex Froment Curtil’den 1 Şubat 2021 itibariyle devralacak.

Vodafone tepe yönetiminde sürpriz değişiklik!

Vodafone Türkiye ailesine 2008 yılında katılan Engin Aksoy, 2017’den bu yana Vodafone Türkiye Bireysel İş Birimi’nden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Aksoy, Vodafone Yanımda platformunun oluşturulması, büyümeyi destekleyen çok kanallı kampanya yönetimi araçlarının geliştirilmesi, müşteri deneyiminin iyileştirilmesi, perakende kanallarının dijitalleştirilmesi dahil pek çok projeye liderlik etti. Vodafone Türkiye’de daha önce satış, pazarlama ve kurumsal iş birimi alanlarında üst düzey görevler üstlenen Aksoy, şirketin U-dönüşü plan ve stratejisi kapsamında satış, dağıtım ve kanal yapısına odaklanarak önemli katkılarda bulundu.

Coca-Cola İçecek, Michelin ve Nike’da da üst düzey görevler üstlenen Aksoy, İstanbul Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu ve Oxford Business College Pazarlama alanında yüksek lisans derecesi sahibi.

Yorumlar
ACAR TV
Vodafone İnternet çok çekmiyor yinede 10yıldır kullanıyom biraz daha çekim gücü yüksek kaliteli olursa sevinirim
Cevapla
Bülent Sözkesen
Ben vadafonun müşteri hizmetlerinden memnun değilim ,ayın, 8zindenberi internet yok kimse ilgilenmiyor kimseye ulaşamıyorum arıyorum hep banttan konuşma yapıyor sizlerin bakım hizmetleri hiç iyi değil
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.