Güncel

Apple yeni bir iPad tanıtmaya hazırlanıyor!

Apple 2021 yılının ilk aylarında 10.5 inç ekran boyutunda bir tablet çıkarmayı planlıyor.

Apple yeni bir iPad tanıtmaya hazırlanıyor!

Yakın zaman önce ortaya çıkan bir sızıntıya göre, Apple 2021 yılının başlarında 10.5 inç boyutunda bir ekranı ve A13 Bionic yonga seti bulunan yeni bir iPad çıkarmaya hazırlanıyor. 

Tanıtımına hazırlanılan yeni iPad'in Eylül ayında piyasaya sürülen 10.2 inç boyutundaki iPad'e benzeyeceği tahmin ediliyor.

Apple yeni bir iPad tanıtmaya hazırlanıyor!

Twitter'da yayınladığı sızıntılarla bilinen bir kullanıcı, 2021 yılının başlarında yeni bir iPad'in piyasaya sürüleceğine dair bir iddia ortaya attı. Ortaya çıkan bilgilerde dokuzuncu nesil iPad'in daha ince ve daha hafif bir kasayla geleceğini söyleniyor. Ancak genel tasarımında çok fazla değişikliğin olmayacağı da paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor. Bunlara ek olarak 2019 iPad Air'in tasarım özelliklerini taşıyacağı da söyleniyor.

Apple yeni bir iPad tanıtmaya hazırlanıyor! - Resim : 1

Yeni nesil iPad'in 4 GB RAM ve alt çerçevede Touch ID ana düğmesiyle gelmesi bekleniyor. Fiyatlandırma kısmında ise modelin 299 dolar ile 329 dolarlık sürümlerinin olacağı iddia ediliyor. Buna karşılık 32 GB dahili depolama alanı bulunan son çıkan iPad modelinin 329 dolardan satıldığı biliniyor. Ancak yeni iPad'in temel sürümünde 64 GB dahili depolamaya sahip olacağı söyleniyor. Bu durum, Apple'ın depolama alanını ikiye katlamayı ve aynı zamanda fiyat etiketini de düşürmeyi hedeflediği anlamına geliyor.

Yeni iPad modelinin işlemci kısmında ise iPhone 11 serisinde kullanılan Apple A13 Bionic yonga setinin olacağı tahmin ediliyor. 

Yorumlar
Mustafa
iPad Max bence ismi bu olur
Cevapla
💎G@kko💎
Apil piyasada kendini ne sani acaba fiyatına bak ürüne bak hele
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.