WhatsApp'ın gizli özellikleri ortaya çıktı! İşte 3 harika özellik!

Son zamanlarda WhatsApp üç yeni güncelleme sundu ve muhtemelen farkında değilsiniz! İşte kaçırmayı göze alamayacağınız 3 yeni WhatsApp özelliği!

WhatsApp'ın gizli özellikleri ortaya çıktı! İşte 3 harika özellik!

En çok indirilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp, sohbet uygulamasına yeni güncellemeler sunarken kendini geliştirmeye devam ediyor. Özellikle de rakipleri Signal, Telegram ve diğerleriyle rekabetin gerçekten şiddetli bir hale geldiği son günlerde güncellemeler de peş peşe geliyor.

Son zamanlarda, Meta'ya ait mesajlaşma uygulaması WhatsApp, otomatik olarak kaybolan mesajlar, bir kez görüntüleme özelliği, görüntülü aramalara 'şimdi katıl' düğmesinin eklenmesi ve çok daha fazlası gibi yeni özellikleri dahil etti.

WhatsApp 3 yeni harika özellik!

WhatsApp üç yeni güncellemeyi sundu; WhatsApp Web Fotoğraf Editörü, Çıkartma Önerisi ve birçok kullanıcının farkında bile olmadığı Link Önizleme.

1.WhatsApp Web Fotoğraf Editörü

WhatsApp'ın gizli özellikleri ortaya çıktı! İşte 3 harika özellik! - Resim : 1

Çalışırken bazen genellikle bu mesajlaşma uygulamasının mobil uygulamasından, bilgisayar tarayıcınızdaki WhatsApp Web'e geçmeniz gerekiyor. Web uygulamasında iken gönderdiğiniz bir görüntüde değişiklik yapmak istiyorsanız, WhatsApp Web'den telefonunuza geri dönmeniz gerekiyor. Ancak bu sorun yeni Web Fotoğraf Editörü özelliği ile çözüldü! Şimdi, telefonunuzda yaptığınız gibi, görüntüyü Web uygulamasında da göndermeden önce düzenleyebiliyorsunuz.

2.WhatsApp Link Önizleme

WhatsApp'ın gizli özellikleri ortaya çıktı! İşte 3 harika özellik! - Resim : 2

Sohbet ederken sosyal medya ve paylaşım bağlantıları beraber çalışırlar. Bu yeni özellik ile WhatsApp kullanıcıların deneyimi artacak. Artık, öncekinden çok daha ayrıntılı bir şekilde bağlantıyı gönderirken veya alırken, bağlantının tam önizlemesini görebileceksiniz. Böylece, bir bağlantıya tıklamadan önce, ne göreceğinizi veya okuyacağınızı bileceksiniz.

3.WhatsApp Çıkartma Önerileri

WhatsApp'ın gizli özellikleri ortaya çıktı! İşte 3 harika özellik! - Resim : 3

Çıkartmaların duyguları olmadan yapılan konuşmalar sıkıcı görünüyor olabilir. Kısa mesajınıza lezzet katmak istermisiniz? Bazen uzun mesajları yazarken duygularınızı desteklemek için uygun çıkartmayı bulmak rahatsız edici olabilir. Şimdi WhatsApp çıkartma öneri özelliği ile doğru çıkartmayı daha hızlı ve kolay bulabilirsiniz. Yazarken, ilgili çıkartmalar anlık önermeler ile size yardımcı olur.