Güncel

WhatsApp'ın gizli özellikleri ortaya çıktı! İşte 3 harika özellik!

Son zamanlarda WhatsApp üç yeni güncelleme sundu ve muhtemelen farkında değilsiniz! İşte kaçırmayı göze alamayacağınız 3 yeni WhatsApp özelliği!

WhatsApp'ın gizli özellikleri ortaya çıktı! İşte 3 harika özellik!

En çok indirilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp, sohbet uygulamasına yeni güncellemeler sunarken kendini geliştirmeye devam ediyor. Özellikle de rakipleri Signal, Telegram ve diğerleriyle rekabetin gerçekten şiddetli bir hale geldiği son günlerde güncellemeler de peş peşe geliyor.

Son zamanlarda, Meta'ya ait mesajlaşma uygulaması WhatsApp, otomatik olarak kaybolan mesajlar, bir kez görüntüleme özelliği, görüntülü aramalara 'şimdi katıl' düğmesinin eklenmesi ve çok daha fazlası gibi yeni özellikleri dahil etti.

WhatsApp 3 yeni harika özellik!

WhatsApp üç yeni güncellemeyi sundu; WhatsApp Web Fotoğraf Editörü, Çıkartma Önerisi ve birçok kullanıcının farkında bile olmadığı Link Önizleme.

1.WhatsApp Web Fotoğraf Editörü

Çalışırken bazen genellikle bu mesajlaşma uygulamasının mobil uygulamasından, bilgisayar tarayıcınızdaki WhatsApp Web'e geçmeniz gerekiyor. Web uygulamasında iken gönderdiğiniz bir görüntüde değişiklik yapmak istiyorsanız, WhatsApp Web'den telefonunuza geri dönmeniz gerekiyor. Ancak bu sorun yeni Web Fotoğraf Editörü özelliği ile çözüldü! Şimdi, telefonunuzda yaptığınız gibi, görüntüyü Web uygulamasında da göndermeden önce düzenleyebiliyorsunuz.

2.WhatsApp Link Önizleme

Sohbet ederken sosyal medya ve paylaşım bağlantıları beraber çalışırlar. Bu yeni özellik ile WhatsApp kullanıcıların deneyimi artacak. Artık, öncekinden çok daha ayrıntılı bir şekilde bağlantıyı gönderirken veya alırken, bağlantının tam önizlemesini görebileceksiniz. Böylece, bir bağlantıya tıklamadan önce, ne göreceğinizi veya okuyacağınızı bileceksiniz.

3.WhatsApp Çıkartma Önerileri

Çıkartmaların duyguları olmadan yapılan konuşmalar sıkıcı görünüyor olabilir. Kısa mesajınıza lezzet katmak istermisiniz? Bazen uzun mesajları yazarken duygularınızı desteklemek için uygun çıkartmayı bulmak rahatsız edici olabilir. Şimdi WhatsApp çıkartma öneri özelliği ile doğru çıkartmayı daha hızlı ve kolay bulabilirsiniz. Yazarken, ilgili çıkartmalar anlık önermeler ile size yardımcı olur.

Yorumlar
4rrgt
Weedbfs
Cevapla
Vedat kantarmış
Son gelen güncellemeler WhatsApp i bozdu valla pes
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.