Güncel

WiFi 6 teknolojili ürünler CES 2019’da!

TP-Link, en yeni kablosuz ağ standardı olan 802.11ax destekli yeni ürün ailesini Las Vegas’ta yapılan CES 2019 Fuarı’nda tanıtıyor.

WiFi 6 teknolojili ürünler CES 2019’da!

TP-Link, en yeni kablosuz ağ standardı olan 802.11ax destekli yeni ürün ailesini Las Vegas’ta yapılan CES 2019 Fuarı’nda tanıtıyor. WiFi 6 olarak da nitelenen AX destekli en geniş ürün ailesine sahip olan TP-Link, farklı gereksinimlere uygun ve farklı fiyat seçenekleriyle AX serisinde de tüketicilere seçenek sunuyor.

8-11 Ocak 2019 tarihlerinde yapılan CES Fuarı’nda TP-Link, AX ve Mesh teknolojisine
yaptığı yatırımları fuar katılımcılarına tanıtacak. TP-Link’in tanıtacağı ürünlerden ilki AX destekli Mesh WiFi çözümü olan Deco X10.

AX standardının sağladığı yüksek WiFi hızlarını Mesh teknolojisi ile harmanlayarak ev ve küçük ofislerin her yerine hızlı ve kesintisiz WiFi bağlantısı sağlamayı amaçlayan Deco X10, üç bant desteği ve 1.95Gbps kablosuz hız sunuyor. Çok sayıda cihazın ağa bağlandığı geniş ev ve ofisler için artık bir çözüm noktamız var diyebiliriz kısacası.

WiFi 6 teknolojili ürünler CES 2019’da!

TP-Link’in CES’te tanıtacağı ikinci ürün, Archer AX11000. AX standardını destekleyen, üç bantlı bir oyun yönlendiricisi olan AX11000, üst düzey online oyun deneyimi için gerekli ağ performansını sağlıyor. TP-Link’in AX destekli diğer bir modeli ise Archer AX6000. CES’de yer alan bu ürün 2.4GHz bandında 1140 Mbps, 5 GHz bandında ise 4804 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor.

Ultra HD, 4K/8K video akışı ve aynı anda online oyun oynama gibi uygulamaları
destekleyen ürün, sorunsuz ve kesintisiz, hızlı bir WiFi ağı oluşturmayı sağlıyor. Daha fazla cihazın ağa bağlı olduğu modern ev ve ofisler için uygun bir ağ çözümü olan cihaz, 2.5 Gbps WAN girişi sayesinde kablolu cihazları da yüksek hızla ağa dahil edebiliyor.

TP-Link’in CES’te tanıtacağı AX destekli son ürünü ise bir WiFi menzil genişletici. RE705X model ürün, evin her köşesine AX1800 kablosuz hızlarında interneti ulaştırmayı sağlıyor. Hem sinyallerin her yere ulaşmasını hem de WiFi 6’nın sağladığı gelişmiş özellikleri sunan ürün, ölü bölge sorununu ortadan kaldırıyor.

Peki ya siz ne düşünüyorsunuz bu ürünler hakkında?  Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi özel sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.