Güncel

X-Men Dark Phoenix'ten yeni fragman!

X-Men: Dark Phoenix filminden aksiyon dolu bir fragman yayınlandı!

X-Men Dark Phoenix'ten yeni fragman!

Yılın en çok merakla beklenen filmlerinden biri olan X-Men: Dark Phoenix'ten yeni bir fragman yayınlandı.

Fragmanda Jean Grey'in kozmik güçlere sahip olan Dark Phoenix'e dönüşümüne ve Profesör Xavier ile ekibinin onu kontrol altına almaya çalışmasına tanık oluyoruz. X-Men: First Class, X-Men: Days of Future Past ve X-Men: Apocalypse'in ardından kahramanlarımızın geçmişindeki hikayelerini öğrenmeye devam edeceğimiz X-Men: Dark Phoenix filminden yeni bir fragman yayınlandı.

X-Men Dark Phoenix'ten yeni fragman!

Serinin sevilen kahramanlarından Jean Grey'in ikinci bir kimliği olan Dark Phoenix'in ortaya çıkışına tanık olduğumuz fragmanda, diğer kahramanların onu engellemeye çalıştığını görüyoruz.

Filmin yönetmen koltuğuna, daha çok yapımcı kimliğiyle tanıdığımız Simon Kinberg otururken, oyuncu kadrosunda Charles Xavier rolünde James McAvoy, Erick Lehnsherr / Magneto rolünde Michael Fassbender, Jean Grey rolünde Sophie Turner, Mystique rolünde Jennifer Lawrence, Beast rolünde Nicholas Hoult, Quicksilver olarak Evan Peters, Cyclops olarak Tye Sheridan, Storm rolünde Alexandra Shipp, Nightcrawler rolünde Kodi Smit-McPhee gibi isimleri görüyoruz.

Ayrıca henüz rolü açıklanmayan, ancak Jean Grey'i başka bir tarafa çekmeye çalışan olan bir karakteri canlandıran Jessica Chastain de filmde yer alıyor.

X-Men serisinin karakterlerin geçmişine götüren yeni filmi X-Men: Dark Phoenix'in konusu ise şöyle: X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Neredeyse hayatını kaybeden Jean eve döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder.

Ancak bu güç onu aynı zamanda daha dengesiz bir hale de getirmiştir. İçindeki bu varlıkla mücadele eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir şekilde serbest bırakır. Kontrolden çıkan Jean sevdiklerine zarar vermeye başlar ve X-Men’i bir arada tutan yapının çözülmesine sebep olur.

Parçalanan ekip tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır. Mevhubahis yalnızca Jean’i kurtarmak değil, aynı zamanda Jean’in içindeki gücü silahlaştırmak ve galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan dünyayı kurtarmaktır. X-Men: Dark Phoenix'in 7 Haziran 2019 tarihinde ülkemizdeki izleyicileriyle buluşması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.