Oyun

Xbox Live Gold Mart 2019 oyunları açıklandı!

Microsoft, Mart 2019 ayında Xbox Live Gold üyelerine sunacağı ücretsiz oyunları açıkladı.

Xbox Live Gold Mart 2019 oyunları açıklandı!

Microsoft, 2019'un üçüncü ayında Xbox Live Gold üyelerine sunacağı Xbox One ve Xbox 360 oyunlarını duyurdu. Bu ay Xbox oyuncularını biraz daha nostaljik oyunlar bekliyor geçen aya nazaran. 

Xbox Live Gold Mart 2019 oyunları açıklandı!

Geçtiğimiz ay Bloodstained: Curse of the Moon, Super Bomberman R, Assassin’s Creed Rogue ve Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy  gibi kalitede oyunlar One kullanıcılarının beğenisine sunulmuştu. 

Xbox One'da Adventure Time: Pirates of the Enchiridion ve Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 bu ayın ücretsiz oyunları olacak. Adventure Time: Pirates of the Enchiridion, 1 - 31 Mart arasında; Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 ise 16 Mart - 15 Nisan tarihleri arasında indirilebilecek.

Microsoft, Xbox 360 kullanıcıları için ise Star Wars Republic Commando ve Metal Gear Rising: Revengeance oyunlarını kullanıcıların beğenisine sunacak. Xbox 360'a sunulan oyunlar, geriye uyumluluk özelliği sayesinde Xbox One üzerinden de oynanabilmekte. Bu ufak hatırlatmayı da yapmadan geçmeyelim. 

Xbox One

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion (1 - 31 Mart)
Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 (16 Mart - 15 Nisan) 

Xbox 360 

Star Wars Republic Commando (1 - 15 Mart)
Metal Gear Rising: Revengeance (16 - 31 Mart) 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.