Xiaomi bazı modelleri için haftalık MIUI 13 hatalarını yayınladı!

Xiaomi, bildiğiniz üzere her hafta telefonlarında kullanılan en son ki MIUI 13 sürümünün kullanıcılar tarafından bildirilen veya geliştiricilerin keşfettiği hataları yayınlıyor. Bu haftaki hatalarda listede Redmi'den yeni bir model de eklenmiş. İşte detaylar.

Xiaomi bazı modelleri için haftalık MIUI 13 hatalarını yayınladı!

Xiaomi birçok telefonuna en son geliştirdiği ara yüz olan MIUI 13 güncellemesini yayınlamaya çalışıyor. Ancak çoğu firmada olduğu gibi bazen işler istenildiği gibi gitmeyebiliyor. Bu konuda ise en dertli firmalar arasında Xiaomi'yi de görmek mümkün. Elinde çok güçlü bir telefon ağı olan firmanın güncellemeleri bu nedenle bazen gecikirken bazen de uyumluluk sorunları olabiliyor.

Xiaomi MIUI'nin haftalık hatalarını yayınladı! Ek sorunlar var!

Bu amaçla Xiaomi, güncellemelerden sonra kullanıcılarından istediği tek şey, hatalarla karşılaşılması durumunda bu hataları ve sorunları geri bildirim de bulunarak bildirmeleri. Bu başlıkta, kullanıcılar tarafından bildirilmiş veya geliştiricilerin keşfettiği bazı yeni haftalık sorunları görmeniz mümkün.

MIUI 13 Haftalık Raporları [4 Haziran]

Mi 11 Lite 5G

Etkilenen Sürüm: MIUI-V13.0.3.0 SKIJPXM

Sorun: Hat bildirimleri için zil sesi çalmıyor.

Durum: Analiz ediliyor.

Xiaomi 11 Lite NE

Etkilenen Sürüm: MIUI-V13.0.5.0 SKOINXM

Sorun: 960 FPS Ağır çekim videolar kaydedilmiyor.

Mi 10T, Mi 10T Pro

Etkilenen Sürüm: MIUI-V13.0.3.0 SJDMIXM

Sorun: Yenileme hızı otomatik olarak düşüyor.

Redmi Not 11 NFC

Etkilenen Sürüm: MIUI-V13.0.2.0.RGKIDXM

Sorun: Video kalitesi düşük gözüküyor.

Redmi Not 10S

Etkilenen Sürüm: MIUI-V13.0.2.0 SKLMIXM

Sorun: Dokunmatik ekran deneyimi iyi değil.

MIUI 13 güncellemesi firma tarafından birçok cihaza halen gönderiliyor. Bu nedenle bazı cihazların hataları geç anlaşılabiliyor. Eğer sizlerin de cihazı Xiaomi ise gelen yeni güncellemelerde hatalar ile karşılaşıyorsanız geri bildirimde bulunmayı unutmayın.