Xiaomi çift renk tonlarına sahip yeni akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor!

Çinli teknoloji devi Xiaomi yenilenen kamera tasarımı ve ikili renk seçeneğiyle birlikte gelen yeni bir akıllı telefon tanıtacak. Konu hakkında bir de poster yayınlayan şirketin gelin detaylarına yakından bakalım.

Xiaomi çift renk tonlarına sahip yeni akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor!

Xiaomi, yeni tanıtmaya hazırlandığı akıllı telefonun tanıtım tarihiyle alakalı bilgileri resmi bir poster ile duyurdu. Birkaç gün içinde Çin'de piyasaya sürülecek olan Globale ise farklı bir isimle gelecek olan model tasarımıyla göz kamaştırabilir.

Xiaomi farklı kamera tasarımı ve çift renk ile geliyor

Yeni Xiaomi CIVI 3 nihayet 25 Mayıs'ta tanıtılacak. Bu tanıtımı genç kitleyi hedefleyen bazı ürünlerle yapacak olan şirket, bazı yeni inovasyonlar da sunacak. Aşağıda resmi posterini görebileceğiniz üzere Xiaomi, yeni Xiaomi CIVI 3'ün tanıtım tarihini paylaşırken, tasarımı da gözler önüne seriyor.

Yeni model üç renkte (altın, leylak ve akuamarin) mevcut olacak ve ayrıca oldukça ilginç bir dairesel kameraya sahip olacak.

Yeni Xiaomi CIVI 3'ün resmi posteri

Yeni Xiaomi CIVI 3'ün resmi posteri

Ek olarak, Xiaomi CIVI 3, fotoğrafçılıkta yüksek performans vadeden, görüntüleri çok daha hızlı çekmeyi ve işlemeyi başaran, üst düzey bir işlemci olan yeni MediaTek Dimensity 8200-Ultra'yı kullanacak.

Diğer söylentiler arasında FHD+ çözünürlüklü ve 120Hz 6.55 inç kavisli AMOLED ekran, 4.500 mAh pil ve 32 MP sensör içeren selfie kamerası yer alıyor. Önceki nesiller gibi Xiaomi CIVI 3 de aynı isimle global pazara çıkış yapacak. Muhtemelen şirket, Xiaomi 12 Serisi altında, Redmi veya POCO markaları altında yeni bir adla cihazı piyasaya sunabilir.