Bir şirket 10 saat sosyal medya kaydırmasına 1.000 dolar veriyor! [Yanlış duymadınız]

Sosyal medyanın gücünü iyi bilen şirketler bu gücü kullanmasını da çok iyi biliyorlar. Haberimize konu olan şirket ise 10 saat kullanım için bin dolarlık bir ücret vereceğini açıkladı.

Bir şirket 10 saat sosyal medya kaydırmasına 1.000 dolar veriyor! [Yanlış duymadınız]

Eğer TikTok kullanmayı çok seviyorsanız sizler için iyi bir haberimiz var. Son dönemde insanlar sosyal medyada gezinmeye o kadar bağımlı hale geldiler ki, bunu yapmak için saatlerini harcayabiliyorlar. Peki bu aktivite için para alabileceğinizi hiç düşündünüz mü?

Bir pazarlama ajansı, ortaya çıkan yeni trendleri keşfetmeye yardımcı olması için insanlara sosyal medya platformunda 10 saat boyunca gezinmeleri için saatte 100 dolar teklif ediyor. İşte detaylar

Sosyal medyada bir saat gezinen 100 dolar kazanıyor    

Bu teklif maalesef ülkemiz haricinde olan, TikTok videoları İzlemesi için aday arayan pazarlama şirketi Ubiquitous'tan geliyor. Ajans daha önce de aynı işi yapacak adaylar aramıştı ancak 10 saatte 1.000$ kazanmak isteyen sadece üç kişi bulabilmişti.

TikTok kullanmayı seviyorsanız ve bu meydan okumaya hazır olduğunuzu düşünüyorsanız, başvurmak için atmanız gereken üç adım bulunuyor. Öncelikle, işle ilgili güncel bilgilere sahip olmak için Ubiquitous'un YouTube kanalına abone olun. Ayrıca web sitesine, adayların neden bu işe başvurduğuna dair 50-100 kelime içeren başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Son olarak, işi neden istediğinizi tweetleyebilir ve tweet'lerde Ubiquitous'u etiketleyebilirsiniz. Son kısım isteğe her ne kadar isteğe bağlı olsa da şirket, seçim sürecinde öncelikli değerlendirmeye alacakları için tweet atmanızda fayda var.

Sosyal medyada on saat geçirene 1.000 dolar veren şirket!

Ubiquitous, TikTok hesabına sahip, platforma aşina, trendleri takip eden ve benzerlikleri görebilen birini aradığını yazdı. Ayrıca en az 18 yaşında olmaları ve başvurular için son tarihin de 31 Mayıs 2023 olduğunu hatırlatalım.

Ubiquitous, geçen yıl TikTok hesabı için seçilen talihliye TikTok'u üç gün boyunca 12 saat izlemesi için saat başına 50 dolar ödemişti. Seçilen kişiye ayrıca 50 dolar tutarında Uber Eats hediye kartı, 50 dolar tutarında hediye kartı, bir telefon tutacağı, 12 inç halka ışık ve bir tripod da verdi.

Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz üzere gençler en çok YouTube'un ardından TikTok'da vakit geçiriyor. Bunu iyi bilen şirket gençler için bir gelir kaynağı açmak istiyor gibi görünüyor.