Güncel

Xiaomi Mi Mix 4 dünyaya açılıyor!

Xiaomi Mi Mix 4 ilk etapta Çin için satışa sunulmuştu. Bu yeni telefonu bekleyenler için sevindirici haber geldi. Detaylar haberimizde.

Xiaomi Mi Mix 4 dünyaya açılıyor!

Xiaomi Mi Mix 4'ü elbette bekleyen çok kullanıcı var. İşte bu kullanıcılara çok iyi bir haberimiz var. Akıllı telefon global çaptaki belgelendirme kuruluşları tarafından onay aldı ve yakın zamanda geliyor.

Geçtiğimiz günlerde resmi duyurusu gerçekleşen Xiaomi Mi Mix 4 markanın ekran altı kamera teknolojisine sahip ilk telefonu olmuştu. Ekran altı kamera teknolojisine sahip birkaç rakibi arasında en iyisi olmayı başaran Mi Mix 4, global pazarda boy göstermeye hazırlanıyor.

Xiaomi Mi Mix 4 artık hazır!

Xiaomi yetkililerinin daha önceki yapmış olduğu açıklamalarda, telefonun Çin dışında herhangi bir yer için lansman düzenlemeyeceklerini bildirmişlerdi. Fakat yaşanan son gelişmeler bu durumun değişeceğinin önemli işaretleri olabilir.

Mi Mix 4 ilk olarak Google Play Console listesine eklendi. Telefonun onaylanmış olduğu bir diğer kuruluş ise Bluetooth SIG oldu. Yaşanan bu iki gelişmeye baktığımızda Mi Mix 4, dünyanın birçok ülkesine giriş yapacağı anlamını taşıyor.

Xiaomi Mi Mix 4 dünyaya açılıyor! - Resim : 1

Peki global'e ne zaman gelir? Açıkçası bir süre daha beklemeniz gerekiyor. Mi Mix 4 halihazırda Çin’de peynir ekmek gibi sattı ve bu ülkede stokları kurumuş durumda. Snapdragon 888 Plus ve seramik kasada yaşanan tedarik sorunları telefonun üretim aşamasında karşılaştığı en önemli sorunlar.

Mi Mix 4, geçtiğimiz günlerde Çin’de satışa sunulduktan hemen sonra stokları bitmişti. Sadece 1 dakika sürede eriyip biten telefonu 500 binden fazla insan bekliyor. Çin pazarındaki talep karşılanmadan küresel satışların başlamayacağını düşünüyoruz.

Ekran altı kamera gibi daha birçok yenilik ile gelen Mi Mix 4 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.