Xiaomi'nin yüksek fiyatlı modeli peynir ekmek gibi satıyor!

Xiaomi'nin çiçeği burnunda telefonu adeta peynir ekmek gibi satıyor. Detayları aktarıyoruz.

Xiaomi'nin yüksek fiyatlı modeli peynir ekmek gibi satıyor!

Xiaomi dün Mi Mix 4 akıllı telefonunu tanıttı. Aradan geçen 24 saatin ardından, Xiaomi Mi Mix 4 çok başarılı olmuş gibi gözüküyor. ilk stoklar şimdiden tükendi.

Tasarımı ve özellikle görünmez selfie kamerası, Xiaomi Mi Mix 4'ü başarılı kılan en önemli özelliklerden. Lansmandan sadece 24 saat sonra, satışa sunulan ilk stoklar çok hızlı tükendi.

Mi Mix 4 çok hızlı tükendi

Aynı şekilde şirketin kendisi de bunu doğruladı ve Xiaomi Mi Mix 4'ün çok büyük bir kabul gördüğünü açıkladı. Şu anda, ilk mevcut stokların birkaç saat içinde kapışıldığı için telefonun ön siparişleri geçici olarak kapanmış durumda.

Xiaomi'nin yüksek fiyatlı modeli peynir ekmek gibi satıyor! - Resim : 1

Şirket şu an için rakam vermese de, Jingdong ve Tmall gibi platformlar sunumları sırasında 350.000'den fazla rezervasyon kaydettiğini açıkladı . Henüz resmi Xiaomi mağazalarının dikkate alınmadığı rakamlar, gerçekten yüksek gözüküyor.

Hatırlayacak olursak Xiaomi Mi Mix 4, dün premium bir tasarıma sahip olarak çıkış yapmıştı. Bu premium tasarımı yapmak için Xiaomi, telefonun tüm yüzeyini seramik malzemeyle kapladı ve ayrıca, sadece çarpıcı bir görünüm değil, aynı zamanda aşınma ve yıpranmaya karşı büyük direnç sağlayan iç metal çerçeveleri de telefona ekledi.

Ayrıca donanım açısından da Xiaomi Mi Mix 4 çok güçlü tasarlandı. Özellikleri arasında OLED panel, Snapdragon 888 Plus işlemci ve optik sabitleyici lens ile birlikte toplam 7 lensle  donatılmış 108MP ana kamera bulunuyor.

Xiaomi'nin tanıtmış olduğu Mi Mix 4 telefonunu nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın