Güncel

XPG CS_SUMMIT 6 turnuvasına sponsor oldu

XPG dünyanın en büyük Counter Strike:GO turnuvalarından biri olan CS_SUMMIT'te XPG XENIA Gaming Laptop modeli ile yer alacak


Oyuncular ve espor meraklıları için yüksek performanslı PC bileşenleri ve çevre birimleri üreten XPG, resmî Valve RMR CS:GO çevrimiçi turnuvası CS_SUMMIT 6’in Gaming Notebook Sponsoru olduğunu duyurdu. Beyond the Summit (BTS) tarafından organize edilen turnuva 22 Haziran ile 5 Temmuz arasında düzenlenecek. Turnuvanın toplam ödül havuzu ise 200.000 Dolar büyüklüğünde.

XPG CS_SUMMIT 6 Turnuvasına Sponsor Oldu

Avrupa ve Kuzey Amerika bölgesel elemelerinin düzenleneceği CS_SUMMIT 6 Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanacak. XPG ise önemli bir sponsorlukla turnuvaya destek olacak. Daha önce CS_SUMMIT 5 kapsamında Resmî Klavye Sponsoru olan XPG böylece ikinci defa bu önemli espor organizasyonun destekçisi oldu.

Nisan ayında bölgesel olarak satışa sunulan XPG XENIA, firmanın ilk oyuncu laptop modeli olması bakımından özel bir önem taşıyor. XPG ve Intel tarafından ortaklaşa tasarlanan XENIA Intel Core i7-9750H işlemcinin yanında, XPG’nin ödüllü SX8200 Pro M.2 SSD’sini ve 32GB 2666MHz DDR4 SO-DIMM belleklerini barındırıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.