Güncel

XRP için sırada 0,50 dolar mı var?

Sırada XRP için 0,50 dolar mı var? Analistin Ripple'ın tokenini kısa vadeli değerlendirmesi!

XRP için sırada 0,50 dolar mı var?

Haftalarca süren toparlanmanın ardından, XRP'nin fiyatı şimdi genel kripto para birimi piyasası fiyatı yörüngesine uygun olarak konsolide oluyor. Son rallinin ortasında, XRP yatırımcıları, varlığın 1 dolara doğru  kritik bir destek seviyesi görevi gören 0,50 dolarlık pozisyonunu geri kazanmasını dört gözle bekliyorlar.

XRP için sırada 0,50 dolar mı var?

Kripto ticaret uzmanı Michaël van de Poppe, 4 Aralık'ta bir YouTube videosunda, Ripple yerel tokeni büyük bir çıkışa başlamadan önce bir destek pozisyonu bulmaya çalışırken, XRP'nin mevcut fiyat seviyesinde konsolide olduğunu belirtti.

“Bir yükseliş sapmamız var ve ardından gerçek aralığı 0,15 dolar civarında geri alıyoruz. Şu anda, büyük bir kaçış yaşıyoruz. Büyük bir kırılmayı bekleyen XRP'nin fiyat hareketi için çok tipik bir durum olan yeniden konsolide oluyoruz. Elbette, 0,17 $ civarında bir yeniden test yapılırsa, potansiyel girişlere bakıyorsunuz” dedi.

XRP'nin ivmesi 0,50 dolara doğru

Mevcut durumda, XRP günlük yaklaşık %1'lik bir düzeltmeyle 0,39 dolardan işlem görüyor. Poppe, bu satırda, XRP yeniden testinin 0,17 dolar civarında gerçekleşmesi durumunda, varlığın uzun pozisyonları arayacağı için seviyenin bir tetikleyici görevi görebileceğini belirtti.

XRP için sırada 0,50 dolar mı var? - Resim : 1

XRP yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Analist, diğer altcoinlerdeki fiyat hareketinin bir sonraki XRP fiyat hareketine işaret edebileceğini de sözlerine ekledi. Poppe, Litecoin'in ( LTC ) halving etkinliği öncesinde güç göstermesiyle, XRP'nin yakında aynı şeyi yapabileceğini belirtti.

En son XRP fiyatları, platformun düşük kullanım gerekçesi ile jetonun Coinbase Cüzdanlarından çıkarılmasının ardından geldi. İlginç bir şekilde Poppe, listeden çıkarmanın XRP'nin fiyat hareketi üzerinde çok az etkisi olacağına dikkat çekti.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.