Güncel

Yeni Herkül filmi için ilk fragman geldi! (The Legend Begins 3D)

Efsane geri dönüyor hem de 3D! Muhteşem bir fragman sizleri bekliyor...


Tüm zamanların en iyi beyaz perde uyarlamalarından olan Herkül, geçmiş yılların tozlu raflarında fenomen olarak uyurken, yeni filmiyle birlikte tekrar gün yüzüne çıkıyor. 2014 yılında Hercules: The Legend Begins adıyla yeniden sinema severleri aksiyondan maceraya sürükleyecek müthiş bir yapım ile geliyor.

3D olarak vizyona girmesi beklenen filmin konusu ise önceki filmlerden çok da farklı olmayacak. M.Ö. 1200’de Antik Yunan’da bir kraliçe, Kral’ın gaddar yönetiminin devrilmesi ve yoksulluk içindeki halkın barışa kavuşması vaadiyle Tanrı Zeus’un şehvetine yenik düşer ve sonrasında hamile kalır. Bu birliktelikle dünyaya gelen Herkül, kendi kaderinden ve gerçek kimliğinden bihaberdir.Onun hayatını adayacağı tek tutkusu, sevgilisi Girit Prensesi Hebe’dir. Fakat Hebe, Herkül’ün kardeşi ile evlendirilecektir. Yarı Tanrı Herkül, gerçek kimliğini ve asıl amacını öğrenince bir seçim yapmak zorunda kalır: Ya gerçek aşkını da alıp kaçacaktır ya da kaderinin gereğini yaşayıp, gerçek bir kahraman olacaktır.

1385549771_hercules-630x340.jpg

Yönetmen koltuğunda daha önce bir çok aksiyon yapımına imza atan Finlandiyalı  Renny Harlin otururken, filmin çekimlerinin 300 Spartalı ve Spartacüs'ü anımsattığını da vurgulamak gerekir. Seyirci açısından muhtşem bir yapım bizleri bekliyor da diyebiliriz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri yeni Herkül filminin ilk fragmanıyla başbaşa bırakalım, iyi seyirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.