Güncel

Yeni keriz silkeleme yöntemi: 5G engelleyen USB

5G sinyallerini engellediği iddia edilen bir USB bellek 350 dolardan başlayan fiyatlarla satılmaya başlandı.

Yeni keriz silkeleme yöntemi: 5G engelleyen USB

5G karşıtlığının artması beraberinde yeni dolandırıcılık yöntemlerinin geliştirilmesine de vesile olmuş gibi görünüyor. Dünyanın bazı ülkelerinde 5G karşıtlığı artarken bundan fayda sağlamak isteyenlerin geliştirdiği bir USB bellek akıl almaz bir özellikle satılıyor: 5G sinyallerini engellemek.

Yeni keriz silkeleme yöntemi: 5G engelleyen USB

5G'nin temelinde yer alan elektromanyetik dalgaları engellediği iddia edilen USB bellek İngiltere'de 283 Pound yani yaklaşık 350 dolardan satışa sunuldu. 5GBioShield USB Key ismiyle satılan ürünün havalı özellikleri de bulunuyor. Sözde Quantum biological Shielding Technology yani Kuantum Biyolojik Kalkan Teknolojisi ile donatılan bu USB bellek havadaki 5G sinyallerini engelliyor.

İnternet sitesi üzerinden satın alınabilen bu USB belleğin gerçekten de bu sinyalleri engellediğine dair bilimsel bir veri yok. Zaten ürünün satıldığı sitede de bu tarz bilimsel bir veri bulunmuyor. Ancak belleği standart bir USB bellek olduğu gibi 128 GB depolama kapasitesine sahip olduğu belirtiliyor.

Yeni keriz silkeleme yöntemi: 5G engelleyen USB - Resim : 1

İngiltere'de 5G karşıtlarının bir kısmı tarafından önerilen ürünü ülkemizde kullanmaya gerek yok. Zira şimdilik Türkiye'de 5G teknolojisinin kullanımda olmadığını belirtelim. USB bellek ile ilgili detaylı bilgiye internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. 

İngiltere'de 5G teknolojisine karşı ciddi bir direniş var. Hatta geçtiğimiz günlerde ülkede bulunan bazı 5G baz istasyonları ateşe verilmişti.  

5G
Yorumlar
Emre
İngiltere deyip geçmemek lazım cahillik oradada boy boy gösteriyor kendisini
Cevapla
metin
almak isteyen kerizlere duyurulur teknoloji manyaklarına
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.