Güncel

Yeni Megaupload açıldı! İşte üyelik ücretleri!

Mega sitesi yayına başladı ve üyelik ücretleri belli oldu.


Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde telif hakkı ödemediği için Megaupload sitesi telif hakkı nedeniyle kapatılan dosya paylaşım sitesi Megaupload'un kurucusu, Pazar günü yeni bir dosya paylaşım sitesinin yayına gireceğini açıklamıştı.

Kim Schmitz yaptığı açıklamada, yeni kurduğu mega.co.nz adresinden ulaşılabilecek sitenin, Megauplod'un kapatılmasından tam bir yıl sonra 20 Ocak Pazar günü açılacağını duyurmuştu.

Kim Dotcom'un yeni projesi MEGA bulut depolama servisi Beta olarak yayına girdi ve şuanda ücretsiz üyelere 50 GB depolama alanı sunuyor. Siteye üye olanlara ise daha fazla depolama alanı ve avantaj fırsatı sunuluyor.

1358631179_mega.jpg

Sitenin yeni sistemine göre mobil erişim, kelime işlem / hesap tablosu gibi Office türü uygulamalar ve anında mesajlaşma desteği gibi özellikleri bulunuyor. MEGA'nın en gelişmiş internet tarayıcı olan Chrome'u öneriyor. Basic olan ücretsiz planda dosya klasörü, gelen kutusu ve kişiler listesi bulunuyor ayrıca, alan adını alan, sunucuları temin eden ve CEO olarak geçen Instra firması MEGA'nın destekleyicisi olarak görülüyor. Üyelik paketleri ise aylık 10, 20 ve 30 Euro olup karşılığında gelenler sırasıyla 500 GB alan + 1 TB band genişliği, 2 TB alan + 4 TB band genişliği ve 4 TB alan + 8 TB band genişliği.

İleriki zamanlarda eklenecek özellikler ise ortak çalışma, anında mesajlaşma, şifreli dosya paylaşımı, tüm temel platformlar için masaüstü ve mobil istemciler, Google Docs rakibi ofis paketi ve takvim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.