Güncel

Yeni MIUI Kontrol merkezi sızdırıldı! Tek kelime ile inanılmaz!

Xiaomi MIUI kaplamasının kontrol merkezi tasarımını tamamiyle değiştirmeyi düşünüyor. Güncelleme yolu ile kullanıcılara gönderilecek yeni tasarımın detayları ortaya çıktı.

Yeni MIUI Kontrol merkezi sızdırıldı! Tek kelime ile inanılmaz!

MIUI Kontrol Merkezi, Çin OEM Android dış görünümünün önemli özelliklerinden biridir. MIUI 12'nin tanıtılmasıyla Xiaomi, görünüşünü yenileyerek biraz daha Apple iOS'a yaklaştırdı. Yakın zamanda piyasaya sürülen MIUI 13, Mi Smart Hub da dahil MIUI Kontrol Merkezinde değişiklik getiriyor.

Ses ve parlaklık kaydırıcısı en üstteki dört büyük hızlı ayar alanına taşınıyor. Belki tasarımda sonradan başka bir değişiklik görülebilir, çevrimiçi görünen yeni bir MIUI Kontrol Merkezi tasarımının konsept görüntüsü Mi Fans topluluğu tarafından paylaşıldı.

MIUI Kontrol merkezi köklü değişiklik alıyor 

İlk konsept görsel, MIUI 12 kontrol merkezi gibi görünüyor. Yan tarafında bulunan dört büyük hızlı ayar alanının altında ses ve parlaklık kaydırıcısına sahip. Muhtemelen Tabletler ve katlanabilir olan ikinci ekrana sahip cihazlar baz alınarak yatay olarak düzenlenmiş tüm hızlı ayarlara sahip bir kontrol merkezi görünüyor. Sola kaydırdığınızda diğer hızlı ayarların ikincil sayfa düzeninde neler görülebileceğini anlıyoruz.

MIUI Kontrol merkezi

Son zamanlarda, yaklaşan MIUI 13.5 güncellemesi hakkında birçok söylenti çevrimiçi olarak ortaya çıkmıştı. MIUI 13.5 güncellemesini alacak telefonlar şimdiden gün yüzüne çıktı ve Kapalı Beta'da test edilen birçok özelliğin bu güncellemeyle birlikte gelmesi bekleniyor. Belki de yeni bir MIUI kontrol merkezi tasarımı, MIUI 13.5'teki değişikliklerden biri olabilir.

Yorumlar
Aynen
Adam gibi güzel güncellemeler getirmez niye çünki telefonlar daha uzun kullanılır ve yenileri alınmaz
Cevapla
Evzzzz
Kopyadan başka birşey değil
Cevapla
Abdullah kesim
Applexmi yeni marka Her şeyimi kopyalar bir telefon markası
Cevapla
bruhmomentumtr
yeni ve eskiyi birleştirmişler ve saçma olmuş
Cevapla
Melike
Aynen ziyaa
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.