Güncel

Yeni nesil iPhone'dan (5) haberler var!

Apple'ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor!

Yeni nesil iPhone'dan (5) haberler var!

Dünyanın en değerli firması Apple'ın çok yakında çıkarılacağı tahmin edilen ve adına binlerce haber yapılan akıllı telefonu hakkında ortaya çıkan dedikodular dur durak bilmeden gelmeye devam ediyor.

Son zamanlarda karşımıza çıkan tasarımlara ve özelliklere geçtiğimiz saatlerde bir yenisi daha eklendi. Apple'ın yeni nesil iPhone'nunu resmi olarak tanıtana kadar duracağa benzemiyor. Son söylentilere baktığımızda yeni gelecek iPhone'da 4"lik Retina Ekran kullanılacak deniliyor.

1338988670_271336981509.jpg

İnternette uzun zamandır yapılan tahminler her ne kadar gerçeğe yaklaşsa da dedikodu ve tahminden öteye gidemiyor. Analistlerin yaptığı bu tahminler doğrultusunda yeni iPhone için
Ön kamera ve Tasarım için yeni bilgiler geldi.

Bu bilgilere göz attığımızda karşımıza ön kameralar arasında bu zamana kadar çıkmış bütün mobil cihazları ezecek 720p HD görüntü kaydeden yüksek çözünürlüklü bir kameranın koyulacağı,  tasarım konusunda son derece titiz davranılacağı düşünülen Apple'ın yeni nesil iPhone'u için çok değişik bir tasarım üzerinde çalıştığı gelen ilk bilgiler arasında yer alıyor. Tahminlere göre gelen bir diğer bilgi de yeni iPhone'un inceliğinin sadece 7.9mm olacağı ve son derece ince yapısıyla kalın telefonlardan hoşlanmayanların tercih alanına gireceği biliniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.