Güncel

Yok artık! Cardano işlem hacmi ile Bitcoin'i 4'e katladı!

Cardano'nun son 24 saatlik işlem hacmi, 68 milyar dolarla Bitcoin'den 4 kat daha yüksek!

Yok artık! Cardano işlem hacmi ile Bitcoin'i 4'e katladı!

Cardano (ADA) son yedi gün içinde yükselişini sürdürürken, veriler son 24 saatte hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum'dan (ETH) önemli ölçüde daha yüksek bir işlem hacmine ulaştığını gösteriyor.

 Yok artık! Cardano işlem hacmi ile Bitcoin'i 4'e katladı!

Finans analizleri ile bilinen Finbold tarafından 21 Mart'ta kripto piyasası analitik platformu Messari'den elde edilen verilere göre, kripto para biriminin yayınlandığı tarihte, 24 saatlik USD işlem hacmi 68.76 milyar $'dı ve bu, Bitcoin'in 15.90 milyar $'ına kıyasla dört kat veya %332.45 daha yüksek.

Yok artık! Cardano işlem hacmi ile Bitcoin'i 4'e katladı! - Resim : 1

Kaynak: Messari

Cardano'nun mevcut 24 saatlik işlem hacmi, Messari verilerine göre, basın zamanında 3,63 milyar dolar olan Ethereum'dan önemli ölçüde daha yüksek ve ikisi arasındaki 1.794 (yaklaşık 20x) farkı işaret ediyor.

Yok artık! Cardano işlem hacmi ile Bitcoin'i 4'e katladı! - Resim : 2

Aylarca süren ve çoğunlukla düşüş eğilimi gösteren bir dönemden sonra, kripto para birimi önceki haftanın tamamı için toparlanma belirtileri göstererek gıpta edilen 1 dolarlık işareti yeniden yakalamaya yaklaşıyor . 

Cardano şu anda piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimidir ve bu, basın zamanında 28,18 milyar dolara ulaştı ve haftalık artış eğilimindeydi.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.