Güncel

YouTube fenomenlerinin filmi gişede patladı!

18 Mayıs'ta vizyona giren komedi filmi 3 Vakte Kadar, gösterime girdiği ilk üç günde sadece 1 kişi tarafından izlendi.

YouTube fenomenlerinin filmi gişede patladı!

Geçtiğimiz Cuma günü vizyona giren 3 Vakte Kadar filmi trajikomik bir olaya imza attı.

Oyunculuğa adım atan Selami Şahin'in kızı Merve İrem Şahin'in yanı sıra sosyal medya fenomenleri Köksal Baba ve Doğa Konakoğlu'nun da oynadığı 3 Vakte Kadar, bu gişe rakamıyla kırılması güç bir rekora imza attı. Bu gişe rakamı dedik çünkü filmi sadece 1 kişi izledi. Evet 1.

Hasan Gümet ve Ayberk Yeşilbursa'nın yer aldığı, Ferman Toprak'ın da konuk oyuncu olduğu filmden 1 kişiye kesilen bilet sayesinde elde edilen hasılat da 15 lira. Bu hasılat oyuncuları kurtarır mı orasını bilemeyiz ancak son zamanlarda YouTuber'ların sinema sektörüne atılma çabaları karşısında halkın verdiği cevap bize göre oldukça olumlu.

Box Office verilerine göre; 41 salonda gösterime giren filmi 3 günde 1 kişinin izlemesi ise sosyal medyaya damga vurmuş durumda. Pek çok kişi, filmin 1 kişilik gişesi için "Biz film çeksek daha çok izlenirdi" , "Filme oyuncuların eşi dostu bile gitse olurdu. Hiç mi seveniniz yok?" diye esprili yorumlar yapıldı.

3 Vakte Kadar, 1 kişilik gişesiyle de Türk Sinema tarihinde yeni bir rekor kırmış oldu. İyi yönde değil tabii ki.  Vizyona girdiği ilk 3 günde 1 kişinin izlediği ve 15 lira hasılat elde edilen film, ne yapımcısına ne oyunculara ne de gösterime girdiği sinema salonlarına kazandırdı.

YouTuber'ların YouTube evreninde kalması dileğiyle. 

Yorumlar
Rumuz mumuz
Zuhahahaha o 1 kişi kim çok merak ettim flim nasılmış sormak lazım zuhahahaha ömrümde böyle patlayan yapım duymadım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.