Güncel

YouTube Premium Türkiye'de kullanıma açıldı!

YouTube Premium özelliği Türkiye'de kullanıma sunuldu. İşte fiyat ve özellikleri.

YouTube Premium Türkiye'de kullanıma açıldı!

Ücretli özel bir abonelik sistemi olarak tanımlanabilecek olan YouTube Premium özelliği birçok ülkeden sonra Türkiye'de de kullanıma sunuldu. Bu servisin en önemli özelliği ise videoları reklamsız olarak izleyebilme imkanı sunması.

YouTube Premium Türkiye'de kullanıma açıldı!

Ayrıca videoları arka planda dinlemek gibi özellikleri de bulunan servis için aylık abone ücreti ödemek gerekiyor. Ek olarak YouTube Music Premium özelliğini de barındıran Premium paketleri kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor.

YouTube Premium Türkiye fiyatları da belli oldu

İnternet olmadan ve arka planda da izleme imkanı sunan YouTube Premium'un Türkiye fiyatı aylık 16.99 TL'den başlıyor. Eğer Aile paketini kullanırsanız aylık 25.99 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Aile paketi en fazla 5 aile üyesi için geçerli oluyor. Ayrıca benzer platformlarda olduğu gibi YouTube Premium'u da ücretsiz olarak 3 ay deneyebiliyorsunuz. Bu yeni servisi kullanabilmek için 13 yaşından büyük olmak gerekiyor. Bu bilgiyi de vermiş olalım. 

Bu yeni pakete üye olduğunuzda YouTube Originals servisinden de faydalanabiliyorsunuz. Bu serviste içerik üreticileri tarafından özel olarak hazırlanan videolar yayınlanıyor. YouTube Premium ile ilgili detaylı bilgiye internet sayfasından ulaşabilirsiniz. 

YouTube Türkiye basın toplantısı düzenleyecek

Yeni servisle ilgilisi var mı bilemiyoruz ama Google, 23 Temmuz'da İstanbul'da bir basın toplantısı düzenleyecek. Bu toplantıda muhtemelen yeni servisi resmi olarak tanıtması bekleniyor.

Yorumlar
yakup
ben buna para vermem reklam engelleyici eklentiler gayet işimi görüyor hatta telefonda tarayıcı olarak chrome yerine opera kullanın operanın bile kendine has reklam engelliyici özelliği var gayetde iş görüyor
Cevapla
ysf
ücretsiz reklamsız YouTube vanced kullanın. rootsuz apksi mevcut
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.