Güncel

Yüzüklerin Efendisi dizisi için yeni video!

Dünya genelinde milyonlarca hayranı olan Yüzüklerin Efendisi dizisi için yeni bir video paylaşıldı. İşte hayranların merakla beklediği diziden yeni görseller.

Yüzüklerin Efendisi dizisi için yeni video!

Yüzüklerin Efendisi dünya genelinde milyonlarca hayrana sahip klasikleşmiş yapımlar arasında yer alıyor. Film serisi sonlanmış olsa da hayranların merakla beklediği bir dizi serisi mevcut. Amazon Prime Video bünyesinde yayınlanacak olan seri hakkında dönem dönem yeni videolar paylaşılıyor. Bu kapsamda yeni bir video daha geldi.

 Amazon Prime Video’nun yeni dizisi The Rings of Power’ın yeni fragmanı, Prime Video’nun resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlandı.

Yüzüklerin Efendisi dizisi için yeni video!


Amazon Prime Video’da yayınlanacak olan The Rings of Power gümbür gümbür geliyor. 2 Eylül’de yayın hayatına başlayacak olan dizi için fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. Bugün Amazon Prime Video’nun ve dizinin resmi Twitter hesabından yeni bir fragman daha paylaşıldı.

Yüzüklerin Efendisi destanından birkaç bin yıl önceyi konu alan yapım hayranlar tarafından bir süredir merakla bekleniyor. The Rings of Power’da Saruman, Gollum, Gandalf ya da Frodo’nun yer alacağı biliniyor. Şu ana kadar yayınlanan fragmanlarda dizi hakkında çok fazla bilgi paylaşılmadı,  bu sebeple hayranlar açısından heyecan hat safhada diyebiliriz. Yakında yayınlanmaya başlayacak olan dizi ile ilgili beklentiler ise günden güne artıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.