Güvenlik

Eset'ten yeni nesil kurumsal bir ürün!

ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security yazılımları ile Eset yeni bir kurumsal ürünüyle karşımızda!

Eset'ten yeni nesil kurumsal bir ürün!

Dünyanın önde gelen antivirüs ve güvenlik yazılım firmalarından olan ESET yeni nesil kurumsal bir ürünle karşımıza çıkıyor. Henüz betası yayımlanan yazılımlarla birlikte, LiveGrid, HIPS ya da virüs imza veri tabanının ve program modüllerinin geri alınabilmesi gibi önemli adımların kullanıldığı yeni nesil güvenlik teknolojileri kullanılıyor.

Gelecek günler içinde 25. yılını kutlayacak olan, aynı zamanda ProAktif korumada ilk sıralardan yer alan dev şirket ESET kullanıcılara yönelik daha gelişmiş ve kullanım arayüzü daha basit yazılımlar üretiyor.

1330513138_scanendpointsecurity.jpg

Her sistem ile uyumlu ve sorunsuz çalışıyor!


Minimum optimize edilmiş donanımlarla sorunsuz bir şekilde, ve son derece steril çalışan yazılımı ile Eset raflardaki yerini beta sürümüyle doldurmaya başladı bile. Yazılım gereksinim bakımından oldukça ufak bir ihtiyaca sahip. ESET Remote Administrator 5 BETA, içerdiği Web Dashboards ve Rol Tabanlı Yönetim sayesinde her çapta işi otomatize edebilmeyi ve istemcilerin daha kolay yönetilebilmesini sağlıyor.Eset yeni ürününü böle tanımladı!

1330513242_es1s.jpgESET Endpoint Antivirus BETA ve Endpoint Security BETA, makyajlanmış ürünler değil“ diyerek sözlerine başlayan ESET Teknoloji Bölümü Başkanı Palo Luka sözlerinin devamında şunları söledi : “Yeni ürünler, kurumsal müşterilerimiz için LiveGrid, HIPS ya da Virüs İmza Veri Tabanının ve program modüllerinin geri alınabilmesi gibi gerçek yeni nesil teknolojiler içeriyorlar. Diğer pek çok özellik de önemli ölçüde iyileştirildi. ESET olarak işletmelerin ihtiyacı olan en son ve gelişmiş teknolojiyi sunmayı amaçlıyoruz. BETA ürünlerimiz test aşamasında ve ESET kullanıcılarını denemeye ve izlenimlerini bize iletmeye davet ediyoruz“ dedi.

BETA sürümleri şuanda indirilebilir!

Yukarıda kısaca bahsedip üzerinde durduğumuz, yeni nesil güvenlik önlemlerini kullanan  yazılımların BETA sürümleri indirileibilir durumda. BETA sürümlerİ indirmek isteyenler  www.eset.com adresinden ulaşıp deneyebilirler.

Kendi sitesinde yer alan açıklamalar ise şu şekilde;

Birden çok katmalı tespit yöntemi kullanan ThreatSense tarama motorunu daha da güvenilir yapacak olan bulut tabanlı itibar hizmeti ESET Live Grid sayesinde ESET ürünleri proaktif tehdit korumasında liderliğini sürdürüyor. Minimum sistem kaynağı tüketimi ve istemcilerin uzaktan yönetilebilmesi bu ürünleri her ölçekten firma için uygun hale getiriyor. Her iki ürünle birlikte gelen yeni nesil ESET Remote Administrator 5 BETA içerdiği Web Dashboards ve Rol Tabanlı Yönetim sayesinde her çapta işi otomatize edebilmenizi ve istemcileri daha kolay yönetebilmenizi sağlıyor.

Yeni gelecek yazılımların detaylı karşılaştırılmasını aşağıdaki resimde görebilirsiniz;

1330513372_compare-table.png

BETA SÜrümler hakkında detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki linkleri ziyaret ediniz:
ESET Endpoint Security Suite BETA
ESET Endpoint Security BETA
ESET Remote Administrator 5 BETA

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.