Güvenlik

Hacker'lar güvenlik güçlerine saldırdı!

Son dönemde kırmadık site bırakmayan dev hacker grubunun son kurbanı bakın kim oldu


Son dönemde kırmadık site bırakmayan dev hacker grubunun son kurbanı bakın kim oldu...

Hacker'lar güvenlik güçlerini zor durumda bıraktı. Lulz Security, Arizona Güvenlik Güçleri'nin ağlarını hack'ledi ve aldıkları hassas bilgileri yayınlamaya başladı. Lulz'ın ele geçirdiği bilgiler arasında istihbarat bilgileri, eğitim raporları, kişisel e-postalar, isimler, telefon numaraları, adresler ve şifreler bulunuyor.

Lulz, Arizona Güvenlik Güçleri'ne neden saldırdığını şu açıklamalarıyla anlatıyor; "SB1070'e ve ırkçı fişleme yapan göç karşıtı polisin elinde bulunan Arizona bölgesine karşıyız. Yalnızca ırkçı ve bozuk doğalarını ortaya çıkartmak için değil aynı zamanda halkı terörize ederek uyuşturucuya karşı yaptıkları adaletsiz savaşı baltalamak için bilgilerini hack'ledik."

Lulz Security, güvenlik güçleriyle yeniden karşılaşacaklarının işaretini ise şu cümleleriyle verdi; "Dünyada hacker'lar bize baskı kuran hükümetler, şirketler, polisler ve ordulara karşı doğrudan eylem yapmak için birleşmektedirler."
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.