Güvenlik

Securitas'ın yeni, akıllı güvenlik sistemi!

Securitas Türkiye’nin sunduğu SMART sistemi ile güvenlikte hizmet kalitesi artıyor


Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Securitas Türkiye tarafından geliştirilen SMART akıllı güvenlik sistemi, son teknolojiyi kullanarak güvenlik sektöründe hizmet kalitesinin ölçülebilmesini sağlıyor. Securitas güvenlik görevlileri, görevlerinin her aşamasını SMART sistemine bağlı el bilgisayarları üzerinden on-line olarak takip edebildiği gibi, aynı cihaz üzerinden raporlama da yapabiliyor. SMART sayesinde, görevler hem Securitas hem de hizmet verdiği kuruluşlar tarafından online takip edilebildiği için, güvenlik görevlisinin tanımlanan bir görevi hatalı veya eksik yapması ya da yapmaması gibi ihtimaller ortadan kalkıyor.
1334421287_securitas-uniforms-studio-9184.jpgTürkiye’nin lider güvenlik şirketi Securitas, SMART (Security Management Art/Güvenlik Yönetimi Sanatı) adını verdiği yazılım ile güvenlik sektöründe çığır açıyor.

SMART, Securitas Türkiye tarafından üretilmiş, güvenlik sektöründe kullanılan ilk ve tek yazılım olma özelliğini taşıyor. Sektörün ve Securitas tarafından hizmet verilen kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda sürekli güncellenen operasyonel bir bilgi bankası olan SMART sayesinde, sunulan güvenlik hizmetinin kalitesi ölçülerek sonuçlar online olarak hizmet verilen kuruluşlar ile paylaşılıyor. SMART;ulaşımı güç coğrafyalarda hizmet veren, organizasyonel anlamda büyük bir yapısı ve sürekli raporlama yapma zorunluluğu olan, Türkiye’nin dört bir yanında birden fazla birimi bulunan ve bu birimlerindeki hizmet ve uygulamalarında standardizasyon arayan ve güvenlik hizmetine ilişkin detaylara anında ulaşmak isteyen firmalar tarafından tercih ediliyor.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.