Güvenlik

Security Essentials güncellendi

Microsoft'un ücretsiz antivirüsü Security Essentials yenilendi.

Security Essentials güncellendi

Microsoft, bedava antivirüsü Security Essentials'i sessiz sedasız güncelledi. Aşağıda güncellemeye dair yenilikleri okuyup indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

1335424989_microsoft-security-essentials.jpg

Microsoft, Security Essentials'i ilk olarak 2009'da yayınlamıştı. Microsoft, ücretsiz  anti-virüs yazılımı Security Essentials'ın 4.0 sürümünü de piyasaya sürdü.

Bazı raporlara göre Kuzey Amerika'da Avast Free Anti-Virus'ün ardından en çok kullanılan ikinci antivirüs olan Security Essentials, çıktığından beri popülerlik kazanmaya devam ediyor. Ücretsiz olmasının bu popülerlikte etkisi büyük olsa gerek.

1335425010_microsoft-security-essentials1.jpg

Microsoft, antivirüs programının 4.0 sürümüne güncellenen yazılımını şimdi indirmek mümkün. Yeni sürümdeki yeniliklerden biriside "Otomatik İyileştirme" özelliği. Bu özellik ile zararlı tehditlerin kullanıcıya sorulmadan otomatik olarak karantinaya alması sağlanacak. Microsoft, son sürümde hataların düzeltilip onarıldığını da söyledi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.