Güvenlik

Senede 1.9 milyon TL kazanan seks işçicisi; "en büyük destekçim kocam!"

OnlyFans platformunda müstehcen fotoğraflarını satarak paraya para demeyen Anna Knoxx, ilginç açıklamalarda bulundu.

Senede 1.9 milyon TL kazanan seks işçicisi; "en büyük destekçim kocam!"

Pandemi ile beraber moda haline gelen OnlyFans platformu, paralı üyelik sistemine dahanıyor. Fotoğraf ve videolarını görmek istediğiniz profilin sahibine aylık ücret ödemeniz gerekli ve bunu yaparken bazı özel istekleriniz de olabilir.

İşte bu platformda hesap açıp müstehcen fotoğraflarını satan kişilere de OnlyFans modeli demiş oluyoruz. Bunlardan birisi Anna Knoxx. Hesap açtıktan sonra paraya para demeyen ve oldukça popüler olan Knoxx, sanılanın aksine ailesinin bu konuda kendisine destek olduğunu ifade ediyor. Senede 82 bin sterlin kazanan Anna Knoxx’un hayali ise bir hayli ilginç.

OnlyFans modelinden ilginç açıklama! Kocası destekliyormuş!

 “Ailem beni destekliyor ve tamamen bana saygı duyuyor. Çünkü bu benim seçimim.” diyen Knoxx, ayrıca kocasının da kendisini desteklediğini söylüyor. Güzel model bu konuda ise; “Yetişkin olduğumu ve beni mutlu eden bir iş yapmayı seçtiğimi anlıyorlar. Modern bir dünyanın parçası olarak bu bir sanat şekli. Eşim de işimi destekliyor. Biz bir takımız ve birlikte çalışıyoruz.” ifadelerini kullanmış. Yani anlayacağınız kulağa biraz enteresan gelse de kocası Anna Knoxx’un cinsel içerikli pozlarını satarak gelir elde etmesini destekliyormuş.

Platformda “sophmoreschoolgirl” ismiyle bilinen güzel model, gelirinin ise hayal ettiğinden çok daha fazla olduğunu söylüyor. Buradan elde ettiği tüm geliri biriktirip kocasıyla güzel bir düğün hayal eden Knoxx,  “Kocam ve ailem seksi pozlarımı sattığım hesabımı biliyor ve beni sonuna kadar destekliyorlar” diye de eklemiş. Ne diyelim, Allah mesut etsin. Ancak OnlyFans gerçekten de oldukça enteresan bir hal almaya başladı ve ilginç ilişkilerin doğmasına sebep olmaya da devam edecek gibi görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.