İnternet

Barack Obama Pinterest'te

ABD Başkanı Obama da Pinterest'e daha fazla dayanamadı.


ABD Başkanı Barack Obama da Pinterest'e üye olan ünlüler kervanına katıldı. Obama'nın bu hesabı, 2012 başkanlık seçimleri için kampanyasının bir parçası olacak.

1332969409_barack-obama-pinterest.jpg

Pinterest, sosyal medyada hızla yükselen değerlerden biri oldu. Site zaten büyük bir site ama Ocak ve Şubat ayında yüzde 36 bir büyüme göstererek herkesi şaşırttı. Pin'lemek, yani Facebook'ta beğenmek, Twitter'de twitlemek gibi beğendiğiniz ya da ilginç gelen bir web sitesi ya da fotoğrafı ya da bir paylaşımı işaretleyerek bu sitede depolayabileceğiniz hoş bir platform. Başkalarının pinlediklerini de görmeniz ve trendleri takip etmeniz gibi önemli özellikleri de bulunuyor.

ABD Başkanı Obama da Pinterest'e daha fazla dayanamayanlardan. ABD'de bu yıl sonunda gerçekleşecek başkanlık seçimleri öncesi başlayan seçim kampanyalarının bir kısmı da sosyal medyada olacak gibi. Barack Obama'nın kampanyasını yürütenler de Pinterest'te bir hesap açmışlar. Barack Obama Pinterest hesabına şu linkten ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.