İnternet

Çiftlik Bank CEO'sunun eşi tutuklandı!

Çiftlik Bank'a olan operasyon hız kesmeden devam ediyor. Bu süreçte şimdi de Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın da göz altına alındı.

Çiftlik Bank'a bir darbe daha!

Türkiye'nin dijital dolandırıcılıkta tarihe geçen olayı Çiftlik Bank hakkında yeni bir gelişme daha yaşandı. Çiftlik Bank ile 511 milyon dolar toplayan Mehmet Aydın'ın Uruguay'a kaçtığı iddia edilmişti. Şirketin CEO'su Mehmet Aydın'ın eşi de bugün göz altına alındı.

Hürriyet'in haberine göre; Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından İstanbul'daki evinde göz altına alınan Çiftlik Bank Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Çolak, adliyeye sevk edilmişti. Bugün ise Cemal Çolak tutuklandı.

Ayrıca, CEO Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın da eş zamanlı olarak Sakarya Gevye'deki evinden çıkıp emniyete teslim oldu. Göz altına alınan Sıla Aydın'ın tutuklandığı söyleniyor.

Çiftlik Bank CEO'sunun eşi tutuklandı! - Resim : 1

Çiftlik Bank madurlarının zararlarının henüz nasıl telafi edileceği bilinmiyor. Bu olayın çözülmesi için Mehmet Aydın'ın açıklamaları ve ifadesi bekleniyor. Bakalım önümüzdeki günlerde Çiftlik Bank için nasıl yaptırımlar uygulanacak?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.