İnternet

Yeni Outlook tasarımı kullanıma sunuldu

Microsoft'un mail hizmeti olan Outlook, bugün yeni tasarımını herkesin beğenisine sundu. Outlook yeni sade tasarımı ile kullanım kolaylığı sunuyor.

Outlook'un tasarımı baştan aşağıya yenilendi

Microsoft, mail hizmeti olan Outlook.com için uzun bir süredir yeni tasarımı test ediyordu. Beta aşamasında olan yeni tasarım, bugün herkesin beğenisine sunuldu. Fazlalıklarından kurtularak daha sade bir deneyim sunan Outlook, kullanım kolaylığı konusunda da rakiplerinin bir adım önüne geçiyor.

Ağustos ayından bu zamana devam eden beta sürecini başarılı bir şekilde yürüten Microsoft, Outlook'un içerisine; takvim, kişiler ve Skype'ı entegre ediyor. Bu sayede kullanıcılar siteden çıkmadan bu uygulamaları kullanabiliyor. Yeni tasarım ile kullanabileceğiniz yeni temaların da sisteme eklendiğini belirtelim.

Beyaz tonlarının hakim olduğu web arayüzünün, önümüzdeki günlerde masaüstü ve mobil sürüme de gelmesi bekleniyor. Outlook.com'un yeni arayüzüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Peki, siz Outlook'un yeni tasarımını beğendiniz mi?

Yeni Outlook tasarımı kullanıma sunuldu - Resim : 1

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.