İnternet

Kredi kartı olmadan Amazon'dan alışveriş yapılabilecek!

Amazon, Amazon Cash adını verdiği yeni sistemi ile kredi kartı olmayanlara alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Kredi kartı olmadan Amazon'dan alışveriş yapılabilecek!

Dünyanın en büyük online perakendeci firması olan Amazon, bugün kredi kartı olmayanlar için yeni servisi olan Amazon Cash'i duyurdu. Kredi kartı olmayan kullanıcıların Amazon üzerinden alışveriş yapması sağlayan Amazon Cash sistemi çok kolay bir şekilde çalışıyor.

Amazon Cash'te anlaşmalı mağazalarda barkod yer alacak. Bu barkodu göstererek Amazon hesaplarınıza para yatırabileceksiniz. Yani para direkt olarak Amazon hesabınızdaki bakiyenize eklenecek. Android'de direkt uygulama üzerinden kullanabilirken, iOS'te ise Amazon'da kullanacağınız parayı Wallet'a ekliyorsunuz.

1491289800_amazon-cash.jpg

Amazon'un açıklamalarına göre; müşteriler hesaplarına minimum 15 dolar maksimum ise 500 dolar para yatırabiliyor. Miktarın 500 dolar ile sınırlandırılması güvenlik için bir tedbir olarak gösteriliyor. Şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde kullanıma sunulan Amazon Cash'in ülkemize gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.