İnternet

Facebook Zaman Tüneli zorunlu oluyor!

Facebook artık Zaman Tünelini zorunlu hale getirecek.

Facebook Zaman Tüneli zorunlu oluyor!

Facebook, Zaman Tüneli'ni zorunlu hale getirmişti ancak eski versiyonu bırakmak istemeyen kullanıcılar hala Zaman Tüneli'ne geçmemekte ısrar ediyorlar. Kullanıcılarının bu ısrarlı direnişini sonbahar aylarında son bulacak.

Facebook, 2012 yılının sonunda tüm kullanıcılarını Zaman Tüneli'ne geçireceğini doğruladı. Halen eski tasarım kullanan kullanıcılar sonbahar aylarında yeni tasarıma mecburi olarak geçiş yapacak. Facebook, daha öncede yaptığı gibi yeni tasarıma geçmeden önce kullanıcılarına profillerini düzenlemeleri için bir haftalık bir zaman tanıyacak.

1343794966_zaman-tuneli.jpg

Facebook'un böyle bir karar almasında fotoğraf menüsünde yapılan tasarım değişikliğinin etkili olduğu söyleniyor. Facebook, fotoğraf menüsünde yaptığı bu değişiklik ile birlikte menünün tasarımı Zaman Tüneli tasarımı ile uyumlu hale getirmişti. Bunların yanı sıra Facebook sayfaları da yıl içerisinde Zaman Tüneli desteğine kavuşturulmuştu.

Yorumlar
2 hafta önce geçirdiler bende dondurdum hesabı 4-5 ay daha hiç açmam
Cevapla
Misafir
bu zaman tüneline gecmesi dolaysıyla fecebbok adresimi kapatmayı düşünüyorum potosda iiçin herkes dondursun fecebook eski sürünümü daha iyi bence
Cevapla
Misafir
ben gecmek istemiyorunm arkadas bu teknolojinin zorlamalarinada isyan ya
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.