İnternet

Facebook'a en çok ne zamanlar giriliyor?

Yapılan araştırmaya göre bakın Facebook'a en çok nerelerden giriliyor muş?

Facebook'a en çok ne zamanlar giriliyor?

İnternet denince akla gelen şeylerden en önde geleni Facebook oluyor. Dünya çapında büyük bir kitle Facebook bağımlısı. Bu yüzden dev sosyal ağ kullanıcılarını memnun etmek ve üyelerini daha da fazlalaştırmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Facebook yeni uygulaması Facebook Home ve Facebook akıllı telefonu HTC First ile karşımıza çıkmıştı.

Facebook kullanıcıları arasında yeni bir anket yapıldı ve Facebook üyelerinin en çok nerelerde Facebook haber beslemeleri, bildirimleri ve mesajları kontrol ettiği araştırıldı. CreditDonkey tarafından yapılan araştırmaya göre, kullanıcılarının çoğunluğunun (% 83.7) TV izlerken Facebook'u kontrol ettiği ortaya çıktı.

1365571884_facebook2336015b.jpg

Araştırmada ikinci ve üçüncü sırada bulunan seçenekler oldukça ilginç. Araştırmaya göre Facebook kullanıcıları, mobil telefonlarından ikinci sırada iş yerinden giriyorlar listenin üçüncü sırası ise mobil cihazlarından tuvalette Facebook'a giren kullanıcılar yer alıyor. Cumartesi ve Pazar günleri sarhoş kullanıcıların rastgele saçma fotoğraflar paylaştığı da araştırma ile ortaya çıkıyor.

Ayrıca araştırmanın ortaya çıkardığı bir sonuç ise oldukça endişe verici, her 5 kullanıcıdan biri araba kullandığı sırasında Facebook'a giriyor. Aşağıda araştırmanın yapıldığı grafiği inceleyebilirsiniz.

1365571759_emarketer-social-media-multitasking.gif

Tabii ki bu araştırma Türkiye dışında yapıldı. Şimdi burada aynı anketi yapmaya ne dersiniz? Siz Facebook'a en çok nerelerden giriyorsunuz?

Yorumlar
yuri
kusura bakmayın bende şuan wc den bağlanıyorum, sabah uyanırsın işe gitmek için acele edersin 5 dk vakit burada buluyoruz çok önemli ya bu facebook sonumuz hayrolsun
Cevapla
ziplarken giriyorum encok
Cevapla
Misafir
bende tuvaletteyken tabletimden giriyorum nete.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.