İnternet

Facebook'a kedi eklentisi!

Facebook'ta kullanılan bu eklentiyle bütün profiller kedi olacak.


Kedileri çok seviyorsanız ve Facebook kullanıyorsanız, internette en sık yaptığınız işlerden biride kedi fotoğraflarına bakmak ise bu Chrome eklentisi tam size göre.

Facebook haber akışınızda arkadaşlarınızın türlü hallerdeki fotoğrafları yerine kedi fotoğraflarıyla karşılaşmak isterseniz Facecats adındaki eklentiyi yükleyip etkin hale getirmeniz yeterli. Eklenti kurulduktan sonra profil fotoğrafınız, zaman tüneli kapağınız, arkadaşlarınızın fotoğrafı, duvar fotoğraflarınız rastgele bir kedi fotoğrafıyla değiştiriliyor.

1342896798_perfect-face-cat-1.jpeg

Eklentiyi kurduktan sonra Facebook'u kullandıkça kedi resimleri de değişiyor ve aynı kediyi uzun süre görmüyorsunuz. Eklenti kurulduktan sonra Facebook'unuz biraz daha yavaş çalışabilir. Ayrıca bazı alanlarda hizalama sorunlarına yol açabiliyor. Bunlar çok önemli sorunlar değil diyorsanız eklentinin kedi severleri tatmin edeceğini düşünüyoruz.

Eklentiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.