İnternet

Facebook'ta çalışmak ister misiniz?

Monster, Facebook'taki global profesyonel ağ uygulaması "BeKnown(tm)"u lanse etti


Facebook'ta kullanıcıların profesyonel ağ  kurması amacıyla Monster Worldwide tarafından geliştirilen "BeKnown" 27 Ağustos'da lanse ediliyor. BeKnown ile kullanıcılar zengin kariyer fırsatlarına erişebilirken, şirketler aradıkları yeteneklere çok daha kolay ulaşacak.

Monster Worldwide, dünyanın en popüler sosyal platformu  Facebook'ta, kullanıcıların profesyonel ağ kurması amacıyla geliştirdiği BeKnown'u  27 Haziran'da lanse ediyor. BeKnown ile kullanıcılar farklı kaynaklardan arkadaşlarını ve profesyonel olarak iletişimde bulunduğu kişileri profesyonel ağına dahil edebilecek, zengin kariyer fırsatlarını keşfedebilecekler. BeKnown uygulaması http://apps.facebook.com/beknown/welcome adresinden 19 farklı dilde ve tüm Facebook kullanıcıları tarafından indirilebiliyor.

Kişisel bağlantılar, iş bağlantılarından ayrılıyor

Monster Worldwide Global CIO'su ve Ürün Bölümü Başkanı Darko Dejanovic, BeKnown sayesinde Facebook'ta, kullanıcıların kişisel bağlantıları ve iş bağlantıları ile bunların içeriklerini ayrı ayrı tutabileceğini söylüyor. Dejanovic şöyle devam ediyor: "Dünya çapında yaklaşık 700 milyon kişi Facebook'u aktif kullanıyor. 'Fortune 500' listesinde yer alan şirketlerin yüzde 97'si ise yetenekleri bulmak için Monster'a başvuruyor.  BeKnown şimdi kişilere ve şirketlere profesyoneller için sunulan geniş bir ağdan faydalanma fırsatı veriyor."

İş arayanlar, BeKnown'u kullanarak, Monster'ın geniş çözüm portföyüne ulaşacaklar. BeKnown, işe alım yapan şirketlerin, yetenekleri bulmaları, eşleştirmeleri ve yönetmeleri sürecinde, işe alım ağından faydalanmalarını sağlayacak.  Ayrıca, profesyonel ağ iletişimini farklı sektörlerden ve mesleklerden kişilerin yer aldığı geniş bir kitlenin kullanımına sunacak.

"Benzersiz" olarak tanımlanan BeKnown uygulaması Monster tarafından geliştirilmiş bir Sosyal Referans Programı (SRP). Kullanıcılar BeKnown ağları aracılığı ile belirli işleri birbirlerine önerme imkanı bulacaklar. SRP, şirketlerin mevcut işe alım ağlarını güçlendirecek ve pasif adaylara da ulaşmalarını sağlayacak.

Monster Worldwide başkanı ve CEO'su Sal Iannuzzi, "BeKnown, iş arayanların ve işverenlerin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiğimiz bir çözüm" diyerek, şunları ekliyor

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.