İnternet

Facebook'tan 'Biz Bebek Bekliyoruz' seçeneği!

Facebook, yeni bir Yaşam Olay'ı seçeneği ekledi.


Facebook'un birçok hamile kullanıcısı var gibi görünüyor. Profilinize baktığınız zaman her zaman mutlaka yeni doğmuş bebek resimleri görebilirsiniz. Şimdi Facebook Zaman Tüneli kullanıcıları için yeni bir yaşam olayı butonu ekledi.

Şimdi, zaman çizelgesi üzerinde bir Yaşam Olay'ı olarak 'Bir Bebek Bekliyoruz' eklemeyi seçebilirsiniz. Yaşam Olayları bir ev satın almak, yeni yerlere seyahat veya evleniyor gibi hayatınızdaki önemli anları işaretlemek için kolay ve etkileyici yoldur. Kullanıcı bu özellik ile bebeğinin cinsiyeti, hamileliğinin bitiş tarihi ve diğer detayları belirtebilir.

1344959618_timeline-baby.jpg

Eğer bu seçeneği seçerseniz, artık Facebook'ta arkadaşlarınızla bir bebek beklediklerini paylaşabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınız sizin bir bebek beklediğinizi Zaman Tüneli'nde görmesi mümkün olacak. Kullanıcılar ayrıca arkadaş ve arkadaş gruplarını belirterek duyuruyu gösterebilirsiniz. Yeni bir yaşam olayı Aile & İlişkiler alt başlığı altında kullanılabilir.

1344959663_displaymedia.png

1344959695_displaymedia-1.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.